Naujasis „Samsung Galaxy Round“ – „Galaxy Note 3“ lenktu ekranu  (0)

„Samsung“ ir LG per pastaruosius keleris mėnesius pristatė lenktus telefonus – „Samsung Galaxy Round“ ir „LG G Flex“.Tinklalapio engadget.com žurnalistai, įdėmiau išnagrinėję „Galaxy Round“ modelį, padarė išvadą, kad „Samsung Galaxy Round“ yra tas pats, kas „Galaxy Note 3“, tik be rašiklio, lenktu ekranu ir brangesnis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Galaxy Round“ turi tokias pat funkcijas, kaip ir „Galaxy Note 3“: 5,7 colių įstrižainę, 1080 p raišką, micro-USB 3.0 jungtį, 2.3GHz „Snapdragon 800“ procesorių, 3GB RAM operatyviosios atminties, 13-megapikselių kamerą su UHD video įrašymo galimybe, microSD kortelę ir išimamą bateriją. Abu telefonai netgi turi labai panašius dangtelius.

Atitinka ne tik visos techninės charakteristikos – „Galaxy Round“ ir „Galaxy Note“ telefonai turi „TouchWiz UI“ ir „Android 4.3“ operacines sistemas.

Telefonuose tėra vos du skirtumai – „Galaxy Round“ turi mažesnę bateriją ir sulenkimo efektą, kuris naudojimąsi telefonu daro patogų.

„Galaxy Round“ ir „G Flex“ telefonai artimiausiu metu greičiausiai nebus patys perkamiausi dėl didelės kainos. Pietų Korėjoje „Samsung Galaxy Round“ šiuo metu kainuoja 900 dolerių.

Tiesa, galima tikėtis, kad netolimoje ateityje išvysime ir daugiau lenktų mobiliųjų telefonų už mažesnę kainą.

Aut. teisės: 15min.lt
(3)
(0)
(1)

Komentarai (0)