„Amžinai naujas ir gražus“: sukurtas savarankiškai įbrėžimus šalinantis telefonas (Video)  ()

Kinų bendrovė „Vkworld“ paskelbė nuo liepos vidurio pradėsianti pardavinėti įdomų išmanųjį telefoną „Crown V8“, kurio storis bus vos 4,7 mm.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Gamintojas visų specifikacijų kol kas neskelbia, tačiau teigia, kad prietaise bus įrengtas temperatūrai jautrus ekranas. Šiuo metu „Vkworld“ kol kas paaiškino tik tiek, kad šis jutiklis suteiks naujus naudotojo sąveikos su įrenginiu būdus.

Išmanusis telefonas gaus „LG Display“ gamybos IPS ekraną, kuris naudoja OGS technologiją. Ekrano matricą padengta apsauginiu stiklu „Corning Gorilla Glass 4“. „VKworld Crown V8“ atitinka IP67 apsaugos lygį, o tai reiškia, kad jį 30 minučių galima laikyti panardinus į vieno metro gylį.

Gamintojas taip pat giriasi, kad naujiena gaus pora priekinių garsiakalbių, kurie suteiks aukštos kokybės garsą, kuri nenusileis HTC išmaniųjų telefonų galimybėms.

Dar viena įdomia „Crown V8“ savybe taps korpuso galimybė savarankiškai pašalinti nedidelius įbrėžimus. Telefono galinis dangtelis, šonai ir ekrano rėmelis bus padengti Japonijos inžinierių sukurta danga „Scratch Shield“. Sukurta medžiaga yra labai lanksti, gali pakeisti savo formą veikiant išorinėms jėgoms, o vėliau ją atkurti. Pirmą kartą ši technologija buvo panaudota automobilių dažams.

Panašią savybę jau turi išmanusis telefonas „LG G Flex 2“, tačiau pašalinti įbrėžimus ant korpuso jam reikia 10 minučių, o „VKworld Crown V8“ tam pakaks vos kelių sekundžių.

Naujiena kainuos apie 80 JAV dolerių. Viskas, išskyrus logotipus, atrodo neblogai, tačiau nepamirškite, kad „VKworld“ priklauso vadinamiems „trečiojo ešelono“ gamintojams, todėl jų pažadai nuo realybės gali skirtis.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(17)
(2)
(15)

Komentarai ()