Galite pasinaudoti arba bent jau pasmalsauti: NASA nemokamai pradėjo dalinti savo kurtą programinę įrangą  ()

JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) pateikė išsamų katalogą programinės įrangos, kuri buvo sukurta siekiant įgyvendinti įvairius projektus.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2017-03-07 Galite pasinaudoti arba bent jau pasmalsauti: NASA nemokamai pradėjo dalinti savo kurtą programinę įrangą  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„NASA Software 2017–2018“ paketą sudaro profesionalių įrankių ir specializuotų programų rinkinys, kuris mokslininkams ir entuziastams gali padėti kurti savo iniciatyvas. Pažymima, kad kataloge pateikta daug projektų, kuriuos NASA naudojo kosmoso tyrimams ir žinių apie visatą išplėtimui.

Ten pat paskelbta programinė įranga, skirta dronų kūrimui, ryšio užtikrinimui tarp žemės ir kosmoso objektų, vaizdo apdorojimui ir kt. Be to, kataloge rasite 3D modelių ir tekstūrų. Atvirojo kodo programinė įranga suskirstyta į kategorijas „sistemos testavimas“, „aeronautika“, „aplinkos mokslo“, „struktūros ir mechanizmai“, „verslo sistemos ir projektų valdymas“ ir kitas.

Svarbu pažymėti, kad visą šią programinę įrangą galima naudoti visiškai nemokamai, be jokių licencijos ar kitokių apribojimų.

 

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(36)
(0)
(36)

Komentarai ()