Išskirtinių galimybių bepilotis su vandeniliniu kuru žada sumušti visus skrydžio trukmės rekordus (Video)  ()

Kompanija „HES Energy Systems“ praeitais metais pristatė kvadrokopterio modelį, kuris sugeba skraidyti iki keturių valandų. O tuo tarpu, kol mes išvysime šį stebuklą, susipažinkime su nauju šios komandos fiksuoto sparno bepiločiu, kuris stebina savo galimybėmis. Pasak kūrėjų, prietaisas Hywings gali skraidyti iki 10 valandų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Bepilotis gali skristi naudodamas vieną iš dviejų kuro rūšių: tai cheminė vandenilio kasetė arba suspausto vandenilio dujų balionas. Pirmuoju būdu, bepilotis gali skristi iki 10 valandų, antruoju – iki 6 valandų.

Skraidantis bepilotis prietaisas, pagamintas iš anglies pluošto, sveria 7 kg ir gali būti paleistas nuo žemės rankiniu būdu. Jis gali skristi  55 km/h greičiu ir įveikti iki 500 km atstumą. Jis taip pat sugeba įveikti 30 km/h stiprumo vėjo gūsius. Hywings valdomas distanciniu būdu telemetrine sistema net 180 km atstumu.

Šis lėktuvas taip pat sugeba gabenti naudingą krovinį. Tai gali būti 1080p/60ks Hitachi HD videokameros, termokamera FLIR ir daugiaspektrė kamera Micasense Sequoia, skirta filmuoti žemės ūkio paskirties laukus.

Hywings sukurtas kaip demonstracinis modelis ir kol kas nėra jokios informacijos apie tai, kada šis bepilotis bus pradėtas gaminti masiniu būdu. Video medžiagoje galite išvysti visas šio prietaiso demonstruojamas galimybes.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Robotika.lt
Robotika.lt
(13)
(1)
(12)

Komentarai ()