Moderniausi techniniai sprendimai ir maksimali apsauga - Vilniaus centre visą parą veiks išskirtinė seifų saugykla  (9)

Birželio 3 d. Vilniuje, Vilniaus g. 18, po visapusiškos renovacijos duris atvėrė „Eurocash1” privačių seifų saugykla. Tai jau antroji įmonės atidaroma saugykla po to, kai kovo pradžioje pradėjo veikti analogiška saugykla Kaune. Aprūpinta naujausia programine įranga ir visiškai atnaujinta beveik 1000 seifų saugykla sostinėje išsiskiria moderniais technologiniais sprendimais, užtikrinančiais klientų ir jų patikėto turto apsaugą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Vilniuje įkūrėme dvigubai didesnę seifų saugyklą nei prieš keletą mėnesių Kaune. Sostinės gyventojai ir svečiai galės rinktis iš beveik 1000 skirtingo dydžio seifų, o jų apsaugai pasitelkėme ne tik mūsų sukauptą patirtį ir resursus, bet ir pažangią programinę įrangą“, – atidarymo metu sakė Vilius Makauskas, „Eurocash1“ direktorius.

Seifų saugykla sostinėje, kaip ir Kaune, įrengta buvusio banko patalpose. Saugykla veikia 365/24/7 režimu, todėl individualaus seifo nuomininkas į ją gali patekti bet kurią dieną ir bet kuriuo paros metu. Įmonės vadovo teigimu, toks paslaugos modelis jau pasiteisino Kaune, todėl analogiškai veikla organizuota ir Vilniuje.

Klientui pageidaujant, apsilankymo metu jį gali lydėti saugyklos darbuotojas. Esant poreikiui, kliento vertybės su apsaugos palyda gali būti nugabentos iki saugyklos arba iš saugyklos kliento nurodytu adresu.

Aktyviausiai domisi privatūs asmenys, net 76 proc. jų – vyrai

V. Makauskas pasakojo, kad dažniausiai tokia paslauga domisi privatūs asmenys. Privatūs klientai sudaro 90 proc., įmonės – dešimtadalį seifų nuomotojų. Taip pat pastebėta, kad vyrai tris kartus dažniau išsinuomoja seifus nei moterys: vyrų vardu sudaroma 76 proc. sutarčių, moterų – 24 proc.

„Kaip ir prognozavome, labiausiai paklausūs yra mažiausio dydžio seifai, kurių įrengėme daugiausia. Jų tūrio pakanka saugoti dokumentus, duomenų laikmenas ir kitą klientams brangų turtą“, – teigė V. Makauskas.

„Eurocash1“ vadovo teigimu, sprendimą įkurti Lietuvos didmiesčiuose seifų saugyklas lėmė kelios priežastys. Bankams vienam po kito atsisakius teikti šią paslaugą, daliai seifų nuomotojų teko skubiai ieškoti, kur jie galėtų toliau patikimai saugoti jiems vertingą turtą. „Nemažai klientų kreipėsi į mus tiesiogiai, prašydami patarimo dėl vertingų daiktų apsaugos. Nutarėme panaudoti mūsų įmonėje sukauptas kompetencijas saugant privačių asmenų ir organizacijų turtą, taip pat teikiant inkasavimo paslaugas“, – aiškino V. Makauskas.

Saugyklose įrengti modernūs techniniai apsaugos sprendimai bei naudojama  pažangi programinė įranga. Kelių pakopų rizikos identifikavimo ir apsaugos sistema užtikrina, kad vienu metu saugykloje gali būti tik vienas klientas. Jei tuo metu saugyklos patalpomis norėtų pasinaudoti kitas žmogus, prie įėjimo esančioje švieslentėje jis pamatys pranešimą, kad saugykla užimta. Saugyklos prieigos ir pati saugykla visą parą stebimi vaizdo kamerų su dvipuse garso sistema. Siekiant užtikrinti konfidencialumą, vaizdo stebėjimas nevykdomas vienintelėje specialioje patalpoje, kurioje klientai atlieka veiksmus su seifo turiniu – išima ar įdeda savo turtą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(10)
(0)
(10)

Komentarai (9)

Susijusios žymos: