Italijos policijos „Lamborghini Huracán“ nėra tik dekoracija - superautomobilis buvo panaudotas praktiškai (Video)  ()

„Lamborghini Huracán“ - tai aštriomis linijomis pasižymintis itališkas superautomobilis. Ne vienam žmogui tai yra svajonių automobilis, o Italijos policija vieną tokį turi. Ir ne tik dėl vaizdo - visai neseniai „Huracán“ policijai iš tikrųjų pasitarnavo. Tai yra labai itališka istorija.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Dubajaus policija dažnai puikuojasi savo superautomobilių kolekcija. Patiklūs žmonės dažnai apie juos diskutuoja ir internete, kartodami, kad tokie automobiliai yra reikalingi, nes greičio viršytojai ten irgi vairuoja superautomobilius. Iš tikrųjų, Dubajaus policijai tie automobiliai nėra reikalingi, jų yra nedaug ir pagrindinė jų funkcija yra turistų linksminimas.

Italijos policijos „Lamborghini“ iš esmės irgi nėra praktiškas automobilis. Superautomobiliai policijai tiesiog nėra reikalingi. Tiesą sakant, dėl praktinių priežasčių jie nėra reikalingi niekam. Juolab, kad policija galėtų įsigyti kur kas pigesnių ir beveik tiek pat greitų sedanų ir universalų.

Tačiau šįkart „Lamborghini Huracán“, kuris Italijos policijai priklauso nuo 2017 metų, įvykdė rimtą misiją - iš Padujos į Romą pristatė donoro inkstą. Apie 500 km kelionė truko kiek daugiau nei 2 valandas, nors įprastai tam reikėtų bent 5-6. Ir jei daugiau nei 200 km/val. greičiu autostradomis lekiantis policijos „Lamborghini“ jums neatrodo kaip labai itališkas vaizdas, jūs nežinote, kas yra Italija.

 

Tiesą sakant, kai policija gavo tą „Huracán“, buvo kalbama, kad jis bus naudojamas patruliavimui greitkeliuose (nes taip kiečiau) ir greitam reagavimui į eismo įvykius. Be to, organų transportavimas nuo pat pradžių buvo viena iš „Lamborghini“ funkcijų, nes ne visos senuose pastatuose įsikūrusios ligoninės turi sraigtasparnių aikšteles.

 

„Lamborghini Huracán“ turi 610 AG ir gali įsibėgėti iki 325 km/val. 100 km/val. pasiekiamas per maždaug 3 sekundes. Entuziastai šiuos automobilius mėgsta ir dėl atmosferinio V10 variklio - jis nėra toks galingas, taupus ir kompaktiškas kaip turbokompresoriniai konkurentai, bet kam tai rūpi? Tais 2017 metais „Huracán“ pakeitė policijos „Gallardo“, kuris iškeliavo į muziejų.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(14)
(1)
(13)

Komentarai ()