2010 metais dominuos 3D technologija  (26)

Jei 2009 metais dominavo liečiamosios technologijos, tai kitąmet pagrindinį dėmesį patrauks jau šiemet itin populiaria tapusi 3D technologija.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

3D technologija šiemet tapo itin populiari kino teatruose (net ir Lietuvoje per šventes rodytas 3D filmas "Įsikūnijimas" (angl. "Avatar") sutraukdavo tiek žiūrovų, jog bilietus tekdavo užsisakyti iš vakaro), tačiau vien tuo apsiriboti nežadama.

Ekspertai mano, kad kitąmet ši technologija persikels ir į kitas sritis. Tarkime televizorių gamintojas LG tikisi visame pasaulyje parduoti pusę milijono 3D televizijos komplektų. Šiuo formatu bus transliuojamos ir Pasaulio futbolo čempionato rungtynės. Nereikia pamiršti, kad šis renginys savo populiarumu kiek nusileidžia nebent Vasaros olimpinėms žaidynėms.

3D technologiją planuojama įdiegti ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose bei žaidimų konsolėse.

Kompanija „Acer“ jau išleido pirmąjį 3D nešiojamąjį kompiuterį. Ekspertai teigia, kad tai tėra tik pirmasis iš daugelio tokio tipo kompiuterių. Šis „Acer“ kompiuteris parduodamas kartu su specialiais akiniais, leidžiančiais matyti trimatį vaizdą. Nors gaminys ir susilaukė nemažai kritikos, tačiau daugelis sutinka, kad tai – tik pirmas žingsnis šia kryptimi.

Aut. teisės: TV3
TV3
(1)
(0)
(0)

Komentarai (26)