AMD nusprendė ignoruoti „netbook“ kompiuterius  (3)

Nepaisant didėjančio „netbook“ klasės kompiuterių populiarumo, AMD aiškiai leido suprasti neketinanti imtis jiems skirtų mažai energijos vartojančių procesorių gamybos, praneša „Techradar“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Užuot stojusi į kovą šiame rinkos segmente su „Atom“ procesorius mažiesiems kompiuteriams gaminančia „Intel“, AMD atstovai teigia labiau besidomintys tokiais kompiuteriais, kaip „MacBook Air“.

„Mes ignoruojame „netbook“ fenomeną ir svarstome apie kitokias asmeninių kompiuterių platformas“, - pareiškė AMD vykdomasis direktorius Dirkas Meyeris.

Už nešiojamiesiems kompiuteriams skirtus produktus atsakingas jo kolega Bahras Mahony‘is pridūrė, kad nemažai žmonių yra nusivylę savo darbo „šiais minikompiuteriais“ patirtimi. Esą atsižvelgusi į „didelį skaičių“ „netbook“ kompiuteriais nepatenkintų vartotojų, nusprendusių grąžinti juos pardavėjams, AMD žvelgia į priekį ir planuoja būsimuosius produktus kompiuterių, kurie būtų patrauklūs ir kaina, ir savo galia, rinkai. Kaip sektiną pavyzdį bendrovės atstovai nurodo „MacBook Air“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TV3
TV3
(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)