„Microsoft“ prognozė. „3–5 metai.“ Interneto naršyklės ir paieškos sistemos taps nebereikalingos  ()

Tai per 3–5 metus galėtų pakeisti tradicines paieškos sistemas ir naršykles.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© TheDigitalArtist (Free Pixabay license) | https://pixabay.com/illustrations/ai-generated-business-office-team-8134654/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ilgame interviu su „The Verge“ „Microsoft“ dirbtinio intelekto vadovas Mustafa Suleymanas aprašo ateitį, kurioje pokalbių generatyvinės dirbtinio intelekto sąsajos gali paversti įprastas interneto naršykles atgyvena. Technologija turi įveikti daugybę kliūčių, kol bus įgyvendinta ši vizija, tačiau M. Suleymanas išreiškė pasitikėjimą jos evoliucija, nors lūkesčius, susijusius su dirbtiniu bendruoju intelektu (AGI), kiek sušvelnino.

Suleymanas apibūdino dabartinį paieškos sistemos naudojimo procesą kaip sudėtingą, todėl pirmenybę teikė patogiam klausimų perdavimui „iPhone“ esančiai programėlei „Copilot“. Jis prognozuoja, kad dirbtinio intelekto asistentai su dirbtinio intelekto sukurtomis sąsajomis per 3-5 metus galėtų pakeisti tradicines paieškos sistemas ir naršykles.

[PAPILDYMAS] Masiškai perkamas ir giriamas pirkėjų! „Naudoju jau 3 mėn. Puikus komplektas. Apšildau garažą, netgi namą. Pirksiu tokį ir draugams“ („VEVOR WF5001“ atsiliepimai)
21087

Nuostabiai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Puikūs pirkėjų atsiliepimai

Išsamiau

Jei įmonės pertvarkys interneto portalus taip, kad juose būtų galima pritaikyti dirbtinio intelekto agentus, šie agentai galėtų vykdyti užklausas sąveikaudami su kitomis dirbtinio intelekto sistemomis. Tačiau interviuotojas Nilay Patel pasiūlė dvi šio scenarijaus problemas: ar dirbtinis intelektas žinotų, kur apsipirkti ieškant geriausio pasiūlymo, ir kas atsitiks su pajamomis iš reklamos, kai žmonės nebespaus ant svetainių?

 

Nors Suleymanas šių klausimų tiesiogiai nenagrinėjo, jis teigė, kad „Microsoft“ daro didelę pažangą mažindama nesąmoningus pranešimus, dar vadinamus DI haliucinacijomis – pagrindinę problemą, turinčią įtakos GenAI patikimumui. Jis pridūrė, kad tais atvejais, kai sąveikos metu du dirbtiniai intelektai susiduria su klaidomis, žmonės gali peržiūrėti ir patobulinti šiuos mainus, kad pagerintų našumą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(5)
(3)
(2)

Komentarai ()