„Sumažina cukraus kiekį kraujyje ir pagreitina medžiagų apykaitą.“ Japonijos mokslininkai rado paprastą būdą numesti svorio  ()

Įdomios išvados.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© TotalShape (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/weight-loss-obesity-4232016/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Japonijos Tesseikai neurochirurginės ligoninės dializės centro mokslininkai teigia, kad negazuoto vandens pakeitimas gazuotu vandeniu gali paskatinti svorio mažėjimą, rašo Championat.com.

Tyrimo, paskelbto žurnale „BMJ Nutrition Prevention & Health“, metu nustatyta, kad gazuotame vandenyje esantys burbuliukai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir pagreitinti medžiagų apykaitą.

Palyginus šį procesą su hemodialize, kurios metu kraujas išvalomas nuo toksinų ir skysčių pertekliaus, gautos įdomios išvados. Kaip ir dializės metu, kraujas tampa šarminis, išsiskiria anglies dioksidas (CO2). Panašus procesas vyksta ir vartojant gazuotą vandenį: CO2 absorbuojamas per skrandžio sieneles ir raudonuosiuose kraujo kūneliuose virsta hidrokarbonatu. Tai pagreitina gliukozės įsisavinimą, todėl sumažėja cukraus kiekis kraujyje.

[EU+Kuponai] Patys pasigaminkite vyno ir kt. gėrimų tiesiog namuose. Neįtikėtinos kainos ir galimybių aparatai
11569 7

Labai geros kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Pagrindinis tyrimo autorius Akira Takahashi pažymi, kad vien gazuoto vandens poveikis yra nereikšmingas, o norint pasiekti realių rezultatų, reikia visapusiškai keisti gyvenimo būdą, įskaitant subalansuotą mitybą ir fizinį aktyvumą.

 

Ekspertai taip pat įspėja, kad gazuoti gėrimai gali turėti neigiamą poveikį virškinimo sistemai, ypač žmonėms, kurių skrandis jautrus arba kurie serga virškinimo trakto ligomis. Be to, kai kurių rūšių gazuotuose gėrimuose yra pridėtinio cukraus, natrio ir kitų medžiagų, kurios gali panaikinti teigiamą poveikį.

Šis straipsnis yra informacinio pobūdžio. Prieš priimdami sprendimą pasitarkite su specialistu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(3)
(3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()