Kokių audinių reikėtų vengti vasarą? „Pavers vasarą košmaru“  ()

Atrodo gražiai, bet po valandos saulėje jautiesi lyg plastikiniame maiše.



© PickPic (atvira licencija) | https://www.pickpik.com/girl-nature-smile-beauty-summer-dress-131032

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Audinys, neva puikiai tinkantis vasarai, pradeda lipti prie odos, tampa hermetiškas ir su kiekvienu prakaito lašu lieka žymės. Tačiau vasara – tai lengvumas, laidumas orui ir patogumas. Taigi, prieš pirkdami naują drabužį, patikrinkite ne tik spalvą ir kirpimą, bet ir iš ko jis pagamintas.

Poliesteris – blogiausias įmanomas variantas

Poliesteris yra vienas iš labiausiai paplitusių ir vienas blogiausių vasarinių drabužių audinių. Jis gali atrodyti gerai, gražiai kristi ir būti lengvai skalbiamas.

Tačiau kai pasidaro karšta, prasideda problemos. Jis nepraleidžia oro, sulaiko drėgmę ir sustiprina šilumos pojūtį. Dėl to oda negali kvėpuoti, o prakaitas neturi kaip išgaruoti.

Be to, sintetiniai pluoštai gali dirginti odą, ypač jei esate linkę į alergijas. Išimtis? Techninis poliesteris, naudojamas sportinėje aprangoje – ten jis sukurtas „kvėpuoti“.

Akrilinis megztinis liepos viduryje?

[Premjera!] „FLSUN T1 MAX“: Revoliucija 3D spausdinimo rinkoje – greitis, patikimumas ir didesnis tūris (Video)
6603 8

3D spausdinimo pramonės lyderė, „FLSUN“, su džiaugsmu pristato naująjį savo kūrinį – „FLSUN T1 MAX“. Tai ne šiaip atnaujinimas, o proveržis, sukurtas atsižvelgiant į ilgametę patirtį ir tiesioginį smulkių bei vidutinių spausdinimo ūkių operatorių ir gamintojų grįžtamąjį ryšį. Šis modelis yra skirtas patenkinti augančius modernios gamybos poreikius, siūlydamas didesnį spausdinimo tūrį, tylesnį veikimą ir dar didesnį patikimumą.

Išsamiau

Akrilas yra medžiaga, dažniausiai randama žieminiuose drabužiuose, o dėl kažkokių priežasčių jo taip pat galima rasti vasariniuose viršutiniuose drabužiuose, apsiaustuose ir net lengvuose megztiniuose.

Kodėl neturėtumėte pirkti drabužių, pagamintų iš šios medžiagos? Akrilas išlaiko šilumą ir gali gana įkaisti. Jis nekvėpuojair nevėsta. Vasarą tikrai geriau jo nenaudoti.

Nailonas – geriau nenaudoti kasdien

Nailonas, kaip ir poliesteris, gali būti veiksmingas sportinėje aprangoje (ypač toje, kuri pasižymi drėgmę sugeriančiomis savybėmis).

Tačiau kasdieniuose drabužiuose jis dažnai veikia kaip plastikinė plėvelė. Jis lipnus, skatina prakaitavimą ir esant didelei drėgmei odai sunku kvėpuoti. Jei norite vasarą jaustis patogiai ir atsipalaidavę, geriausia jo vengti.

Viskozė – ar ji visada gera?

 

Tai gali jus nustebinti, nes viskozė dažnai laikoma „natūralia ir laidžia orui“ medžiaga. Ir iš tiesų, gerai pagaminta viskozė gali būti maloni liesti, minkšta ir netgi pralaidi orui.

Problema ta, kad pigi viskozė po kelių skalbimų praranda formą, nekvėpuoja ir karštyje tampa lipni. Jei tai viskozė, ji turi būti aukštos kokybės, geriausia iš lino arba medvilnės mišinio. Priešingu atveju geriau apsidrausti nei gailėtis.

Tęsinys kitame puslapyje:

Pasidalinkite su draugais
(3)
(0)
(3)

Komentarai ()