Už mažiausias kainas puikios kokybės lazeriniai nivelyrai: 16 linijų, 2 baterijos, pulteliai ir net APP - fantastiški daiktai remonto ir statybų darbams  (2)

Mažiausia kaina!

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Galioja iki 2022-10-31

Labai gausios pakuotės - papildomi priedai, laikikliai, stovai + 2 baterijos!

16 linijų, žalios spalvos 520nm ir 532nm lazeriai

Valdomi su mygtukais, pulteliu ir APP


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

Daugiafunkcis 16 linijų lazerinis nivelyras

115,98€ -64,49€ 115,98€

51,49€

Imu!

iš Vokietijos

mažiausia kaina

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Svarbu: Šiuo metu šis daugiafunkcis 16 linijų lazerinis nivelyras parduodamas iš Vokietijos sandėlio, tad greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą. 

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad parduodamas labai gausus priedais rinkinys.

Be lazerinio nivelyro čia yra maitinimo adapteris, laikikliai, stovai, net 2 baterijos ir kt. Ir viskas kompaktiškame kelioniniame krepšyje.

Tai yra yra geros kainos ir kokybės lazerinis nivelyras.

Tvirto plastiko ir metalo korpuso. Atsparus dulkėms ir vandeniui - IP54 reitingas. Su juo galima darbuotis nuo -20℃ iki 40℃ laipsnių temperatūroje.

Pats nivelyras yra 152 * 93 * 155mm dydžio. Ant korpuso yra reikalingi valdymo mygtukai ir informacinis ekranėlis.

Taip pat lazerinį nivelyrą galima valdyti su pakuotėje esančiu nuotolinio valdymo pulteliu ir rinktis vertikalias ar horizontalias lazerinio linijas.

Plius, netgi palaikoma APP, tad nivelyrą galima valdyti ir su išmaniuoju telefonu.

Labai svarbu pažymėti, kad čia tyrime net 16 linijų žalios spalvos 520nm lazerinį nivelyrą. Už tokią kainą išties puiku, kad turime tiek daug linijų, kas išplečia jo panaudojimo galimybes ir leidžia atlikti sudėtingesnius darbus.

Gamintojas tvirtina, kad galima matuoti iki 10 metrų. Tikslumas yra geras: ±1mm/7m.

Pravartu ir tai, kad šis lazerinis nivelyras palaiko savaiminio išsigulsčiavimo funkciją (≤3°). Yra ir garsinis signalas, kuris informuos viršijus ribines vertes.

Nivelyras yra maitinamas 3.7V, 1200mAh baterija. Pakuotėje yra dar viena papildoma baterija - iš viso į komplektą įeina 2 baterijos. Gamintojas tvirtina, kad vienu įkrovimu su jomis galima darbuotis virš 8 val., tad baterijų užteks visai darbo dienai.

Apibendrinus, tai - geros kainos ir kokybės lazerinis nivelyras statyboms ir remonto darbams. 

   
Rekordinė kaina!

„Weytoll“ daugiafunkcis 16 linijų lazerinis nivelyras

168,99€ -100,60€ 168,99€

68,39€

Imu!

iš Vokietijos

mažiausia kaina

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Svarbu: Šis daugiafunkcis 16 linijų lazerinis nivelyras taip pat parduodamas iš Vokietijos sandėlio, tad greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą. 

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad parduodamas labai gausus priedais rinkinys.

Be lazerinio nivelyro čia yra maitinimo adapteris, laikikliai, stovai, net 2 baterijos ir kt. Ir viskas kompaktiškame kelioniniame krepšyje.

Iš esmės „Weytoll“ yra labai panašus į aukščiau aptartą modelį, tačiau yra keli svarbūs momentai.

„Weytoll“ pakuotėje yra didelis, reguliuojamo aukščio trikojis. Kai kuriose situacijose labai pravartus dalykas. Tokio priedo pigesnis lazerinis nivelyras neturi.

Nors abu nivelyrai yra 16  linijų, tačiau „Weytoll“ aprūpintas 532nm žalios spalvos lazeriu (pigesnis modelis - žalios spalvos 520nm). Ką tai reiškia? „Weytoll“ lazerio linija yra ryškesnė, matoma geriau ir didesnis tikslumas. Paklaida tik ±0.2mm/10m, palyginus su pigesnio modelio ±1mm/7m.

Baterijų atveju kiek įdomu, kad „Weytoll“ irgi atkeliauja su dviem baterijomis, tačiau jų energijos užtenka šiek tiek trumpesniam laikui: vienu įkrovimu 5 val., palyginus su pigesnio modelio 8 val. Nėra labai kritinis momentas, bet verta į tai atsižvelgti - ypač besiruošiantiems dirbti labai ilgas ir intensyvias darbo valandas. Nors daugelis vargiai ir tas penkias valandas be PERTRAUKŲ išdirbs.

Na o kitais aspektais šie modeliai vienas nuo kito kaip ir nesiskiria. Atkeliauja su pulteliais, palaiko APP ir kokybiškai atlieka tas pačias užduotis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(5)
(0)
(5)

Komentarai (2)