„Aukščiausia kokybė, o kainų skirtumas - nenormalus“: bent 140€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio „Lenovo“ planšetė ir įspūdingo funkcionalumo išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis (Video)  ()

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

1) „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“/„Lenovo Tab P11 Pro“ planšetė

2) „Smartmi Smart Toilet Seat“ įspūdingo funkcionalumo išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis


„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“
© Gamintojo nuotr.

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ (6+128GB)

479,99€ -193€ 479,99€

286,99€

Imu!

iš Vokietijos

41%​ nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

 

Kodėl tokie dideli kainų skirtumai ir ką apie „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ sako apžvalgininkai?

Kainų skirtumai iš tiesų yra tokie milžiniški. Štai ir patyręs tokių įrenginių apžvalgininkas, gyvenantis Ispanijoje, pastebi, kad ir pas jį kainų skirtumai yra 300 eurų ir daugiau. Tai kur paslaptis?

Na, reikalas tame, kad čia turime Kinijos rinkai skirtą „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“  modelį. Vakarams, tame tarpe ir Europai, yra skirtas „Lenovo Tab P11 Pro“

Įdomiausia, kad tarp jų skirtumai tik 2: pavadinimas ir kaina. Tą patvirtina ir „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ išbandęs apžvalgininkas.

Ir Jūs patys labai lengvai galite patikrinti, kad Lietuvos didžiosiose elektronikos parduotuvėse ši planšetė kainuoja bent 140€ brangiau.

Kosminis skirtumas, nors gausime, pasak apžvalgininko, lygiai „tą patį premium produktą, kuris prilygsta geriausioms Samsung planšetėms, kaip S7+“:

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro - aukščiausios klasės produktas. Pagaminimo kokybė, surinkimas, plonumas, bendrai kokybė - kaip Samsung S7+. O pastaroji kainuoja kur kas brangiau. Labai sklandus ir greitas veikimas. 10+ val. baterijos tarnavimas yra visiškai realus rodiklis. Palaiko ir specialų rašiklį. Kai kuriems tai itin svarbu. Nuostabūs 4 JBL garsiakalbiai. Labai geras ekranas, palaiko atminties kortelę, GPS ir t.t.

Minusai? Nėra 3.5mm audio jungties, nors pakuotėje yra adapteris (C-tipo į 3.5mm), ir Face ID bei pirštų atspaudų skaitytuvas kartais dirba su tam tikru broku, bet man šie dalykai per daug ir nerūpi.

Svarbiausia yra, kad pagaminimo kokybė ir veikimas yra premium lygio. Tad šią planšetę tikrai pasiliksiu sau ir labai rekomenduoju įsigyti už kur kas mažesnę kainą. Viskas Lenovo Xiaoxin Pad Pro yra lygiai tas pats, kaip ir vietinėse parduotuvėse, tik kainų skirtumas milžiniškas. Net ir ROM'as toks pats, tad gausite visus atnaujinimus. Labai rekomenduoju.“ 

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“
© Gamintojo nuotr.

Dar vienas svarbus momentas be kainos ir pristatymo. Nors tai Kinijos rinkai skirtos planšetės, bet jos yra su originaliais Android 10, tad turime anglų, rusų, lietuvių ir kitas kalbas bei Google Play paslaugas. Tad už fantastiškai gerą kainą gauname premium lygio planšetę.

Kuo pasižymi „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ planšetė?

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ specifikacijos trumpai:

 • Metai: Rinkoje pasirodė 2020 metų gruodį

 • Antutu: 340283

 • CPU | GPU: Qualcomm Snapdragon 730G CPU, (8-nių branduolių, iki 1.8GHz)
 • Atmintis: 6GB + 128GB (uMCP), atminties kortelė iki 128GB
 • Ekranas: 11.5 colių įstrižainė 2.5K (2560 x 1600) OLED ekranas su Dolby Vision™, 500 nitų ryškumu
 • Baterija: 8600mAh baterija, 20W(10V, 2A) įkroviklis, QC3.0 greitasis įkrovimas
 • Kameros: Priekyje 8MP + 8MP ir nugarėlėje 13MP + 5MP kameros; TOF jutiklis
 • Mikrofonai | Garsiakalbiai: 2 mikrofonai, 4 JBL garsiakalbiai, Dolby Atmos®
 • Laidinės jungtys: USB 3.2 Gen 2 Type-C, Micro SD ir POGO Pin*4 (pajungti klaviatūrai) jungtys
 • Belaidis ryšys: WiFi 2.4/5GHz, Bluetooth 5.0, WiFi Direct, WiFi Display, LTE - vaizdo ir garso skambučiai, palaiko LT dažnius (B3; B7; B20; B40)
 • Navigacija: GPS/Beidou, A-GPS, GLONASS

 • Korpusas | Matmenys | Masė: metalo korpusas, vos 485 gr., 264.28 x 171.4 x 5.8mm
 • OS: Android 10
 • Papildomos savybės: Face ID (veido atpažinimas) ir pirštų skaitytuvas
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ savybės
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ savybės
© Gamintojo nuotr.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ aprūpinta net 11.5 colių įstrižainės 2.5K OLED ekranu. Už tokią kainą, tai yra kažkas neįtikėtino. Greičiausiai nieko panašaus nerastume iki 300 eurų kategorijoje. OLED ekranas už 300 eurų yra tiesiog dovana.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ turi puikios kokybės OLED ekraną
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ turi puikios kokybės OLED ekraną
© Gamintojo nuotr.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ gali pasigirti ir nuostabios kokybės metalo korpusu bei net 4 kameromis: priekyje 8MP FF RGB+8MP FF IR, o nugarėlėje 13MP AF+5MP FF (120° plataus kampo).

Tuo pačiu priekyje yra ir TOF jutiklis, kas leidžia turėti veido atpažinimo funkciją. Šone yra ir pirštų atspaudų skaitytuvas, tad asmeninių duomenų apsauga maksimali.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ kameros
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ kameros
© Gamintojo nuotr.

Planšetė turi net 4 JBL garsiakalbius, su DOLBY ATMOS garso palaikymu. Puikus dalykas, kaip ir 2 integruoti mikrofonai. Tad pokalbiai su artimaisiais, bičiuliais, bendradarbiais bus itin aukštos vaizdo bei garso kokybės.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ garsiakalbiai
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ garsiakalbiai
© Gamintojo nuotr.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ aprūpinta galingu Qualcomm Snapdragon 730G(8-nių branduolių, 2xA76 2.0+6xA55 1.8) procesoriumi, kurio galia džiaugiasi ir apžvalgininkas.

Dar pridėkime 6GB+128GB, beje, planšetė palaiko atminties kortelę, tad vidinę atmintį galima dar padidinti.

Ir originalūs Android 10. Puikus derinukas, leisiantis kuo lengviausiai planšetei atlikti ir sudėtingiausias bei daugiausiai resursų reikalaujančias užduotis.

O kad nepritrūktų energijos, čia turime net 8600 mAh talpos bateriją. Ir taip, greitąjį įkrovimą: 20W(10V, 2A), QC3.0. Tiesiog puiku.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ didelės talpos baterija
„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ didelės talpos baterija
© Gamintojo nuotr.

„Lenovo Xiaoxin Pad Pro“ turi C-tipo jungtį bei palaiko Bleutooth 5.0 ir WiFi 2.4/5Ghz ryšius, tad lengvai šią planšetę suporuosime su kitais įrenginiais, prijungsime prie namų WiFi tinklo, ar viešo WiFi tinklo, kur nors bekeliaudami.

   
Rekordinė kaina!

„Smartmi Smart Toilet Seat“

287,99€ -119,04€ 287,99€

168,95€

Imu!

iš Vokietijos

42%​ nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

 

Jau atrodė, kad pripratome prie „Xiaomi“ naujovių ir to, kad kompanija vis sugeba nustebinti. Ką gi, prisipažinsime. Pamatę jų naująjį klozeto dangtį nustebome ir mes patys.


© Gamintojo nuotr.

Ir čia ne šiaip koks paprastas dangtis. Jau vien iš tokios kainos galima spręsti, kad čia turi būti kažkas daugiau.

Tikrai taip. Nors iš išvaizdos jis atrodo kaip įprastas klozeto dangtis, tačiau čia yra galybė įdomių techninių sprendimų. 


© Gamintojo nuotr.

„Smartmi Smart Toilet Seat“ pakuotėje rasite visas reikalingas detales ir išsamią instrukciją, kaip jį prijungti prie vandentiekio.

Štai šį priedą (žiūrėti nuotrauką žemiau) reikia prijungti prie šalto vandens vamzdžio.


© Gamintojo nuotr.

„Smartmi Smart Toilet Seat“ turi keramikinį kaitinimo elementą ir po to, kai yra atliktas gamtinis reikalas, su valdymo pulteliu belieka pasirinkti norimą vandens padavimo režimą ir norimos šilumos vandenį: šiltą ar vėsų.


© Gamintojo nuotr.

Šis antgalis iš „Smartmi Smart Toilet Seat“ išlenda tik tuo atveju, kai valdymo pultelyje yra paspaudžiamas mygtukas.

Negana to, dangtyje yra įdiegtas papildomas filtras, kuris išfiltruoja vandenį. Plius, prieš jį išpurškiant, jis dar yra apšvitinamas UV spinduliais ir taip sunaikinamos visos bakterijos.

Ir dar ne viskas. Gamintojas tvirtina, kad šis daikčiukas palaiko 4 vandens padavimo režimus, kas leidžia vandens srovę pasirinkti pagal tuo metu esamą padėtį.

P.S. yra specialus režimas ir merginoms/moterims, kurios nori jaustis maksimaliai gaiviomis sunkiausiomis menstruacijų dienomis.


© Gamintojo nuotr.

Kalbant apie skaičius, tai dangtis sveria 3,8 kg ir kas itin svarbu - yra tokių išmatavimų: 47 x 51,8 x 14 cm.

Jis yra atsparus vandeniui, IPX4 standartas, galia siekia 1340W. Tad taip, šiam įdomiam prietaisui reikia elektros energijos. Jame esantis varikliukas gali vandenį pašildyti iki 40 laipsnių Celsijaus, vandens slėgis siekia 0.08 - 0.75MPa, maksimaliai vandens išpurškiama 800ml/min ir net yra integruotas LED apšvietimas.


© Gamintojo nuotr.

„Smartmi Smart Toilet Seat“ išties išskirtinis produktas. Ir iki absoliutaus nustebimo čia turbūt betrūksta išmaniosios programėlės palaikymo. Galbūt ateityje pamatysime ir tai. „Xiaomi“ nustebinti sugeba.

Ir štai netgi yra „Smartmi Smart Toilet Seat“ apžvalga:

„Apibendrinus, esu patenkintas šiuo pirkiniu. Žinoma, reikia prie to priprasti, net emociškai nusiteikti, nes daugeliui tai gali būti naujas ir nepatirtas dalykas.

Vandens spaudimas yra geras ir netgi sakyčiau, jog maksimalus spaudimo lygis galėtų būti dar didesnis. Apžvalgoje galėjote matyti, kad purškiamas vanduo nesugebėjo praplėšti maistinės plėvelės.

Jei jums tai bus pirmas toks daiktas, greičiausiai šiek tiek jo bijosite. Aš irgi taip jaučiausi. Bet kai jį išbandžiau, dabar tikrai nebegalėčiau grįžti prie įprasto klozeto. Tai yra prabanga ir aš tikrai galiu rekomenduoti Smartmi Smart Toilet Seat.“

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(3)
(4)
(-1)

Komentarai ()