Pasaulinė premjera! Už specialią kainą įsigykite naujausią šedevrą - „Roborock S8“: roboto galimybės tiesiog stulbinamos (Video)  ()

Pasaulinė premjera!

Iš Europos sandėlio

Speciali kaina ir dovanos pirmiesiems pirkėjams


„Roborock S8“
„Roborock S8“
© GeekMaxi.com

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Specialus pasiūlymas ir sąlygos

 • „Roborock S8“ robotas tik 549€;
  • pasaulinė premjera;
  • iš EU saugus pristatymas;
  • 2 metų garantija;
  • pirmiems 100 pirkėjų specialios dovanos.

Geekmaxi skuba pranešti apie pasaulinę premjerą ir kad jų el. parduotuvėje jau galima iš anksto užsisakyti naujausią puikiai žinomos kompanijos robotą dulkių siurblį.

Atkreipiame dėmesį, kad pardavimai prasidės nuo 2023-03-18 d.

Kad galėtumėte užsisakyti naująjį robotą pirmieji, už nurodytą kainą, ir gautumėte papildomą dovaną - tereikia paspaudus šią nuorodą suvesti savo el. pašto adresą (į Reserve Now grafą) ir rezervuoti naująjį robotą. Tada visą informaciją gausite tiesiai į savo el. paštą.


© Gamintojo nuotr.

„Roborock S8“ - dar vienas didelis žingsnis į priekį

Taip galima būtų trumpai apibūdinti naujausią puikiai žinomos robotų siurblių kompanijos produktą.

„Roborock S8“ išsaugojo pačias geriausias pirmtakų savybes ir įgavo labai rimtų patobulinimų.

Pavyzdžiui, dabar siurbimo slėgis siekia monstrinį 6000Pa rodiklį - trumpai tariant, toks robotas lengvai nuo grindų pakels ir stambias atliekas, išvalys giliausius kilimų sluoksnius.

Dar viena naujiena - dvigubas DuoRoller šepetys: maksimalus atliekų surinkimas, nepaliekant nei vienos dulkelės, ir išvengimas apsivėlimo plaukais bei augintinių šeriais.


© Gamintojo nuotr.

Super dalykas ir tas, kad „Roborock S8“ turi labai pasiteisinusį automatinį plovimo priedo pakėlimą-nuleidimą.

Dėka jutiklių, robotas aptinka kiliminę dangą ir automatiškai pakelia plovimą priedą bei padidina siurbimo galią - nuvažiavęs nuo kilimo nuleidžia plovimo priedą ir grįžta prie įprasto siurbimo lygio.

Ypatingai šauni savybė, dėka kurios „Roborock S8“ vienu kartu užtikrina sausą valymą ir puikios kokybės grindų plovimą.

Už pastarąją funkciją yra atsakinga VibraRise Mopping technologija - plovimo priedas per minutę vibruoja net 3000 kartų, tad čia turime normalų grindų plovimą, o ne tiesiog šluostymą, kaip kituose robotuose.

400ml sausų atliekų ir 300ml švaraus vandens talpų užteks išvalyti ir dideles erdves.


© Gamintojo nuotr.

Gamintojas pažymi, kad patobulino ir lazerinę navigacijos sistemą bei 3D objektų vengimo technologiją, už ką gavo prestižinius TUV Rheinland sertifikatus. Tad kokybė yra aukščiausio lygio.

Puiki orientacija aplinkoje, detalus objektų aptikimas ir vengimas, galybė jutiklių ir papildomos šaunios funkcijos APP.

Dabar APP automatiškai pasiūlomos ir galimos probleminės patalpų vietos, kur robotas gali įstrigti, bei iš anksto rekomenduojama jas pažymėti kaip no-go zonomis.

Taip pat dabar piešiami žemėlapiai 6 kartus greičiau nei ankstesnėse versijose. Turime ir kelių aukštų žemėlapių palaikymo funkciją. Šaunus dalykas didelių namų savininkams.

APP galima nurodyti netgi kokiu konkrečiu laiku įkrauti roboto bateriją. Tiesiog super dalykas tiek turintiems dviejų laiko zonų planą, tiek perkantiems elektrą tiesiai iš biržos.


© Gamintojo nuotr.

Apibendrinus, „Roborock S8“ yra fantastiškų galimybių ir nuostabios kainos robotas dulkių siurblys. „Roborock“ dar kartą įrodė, kad yra tokių prietaisų rinkos lyderiai.

„Roborock S8“ vaizdo įrašas:

Šiuo metu Geekmaxi turi ir dar vieną ypatingą pasiūlymą.

Specialaus „Roborock Dyad Pro“ pasiūlymo sąlygos

 • Su siuntimu tik 399€;
  • Kuponas: JJNj2fWe;
  • iš EU saugus pristatymas;
  • 2 metų garantija.

Tai naujausias „Xiaomi“ ekosistemos belaidis siurblys - stulbinamų galimybių įrenginys, leidžiantis sutvarkyti ir didžiausią netvarką.

Puikios naujojo siurblio galimybės pademonstruojamos šiuose Video:

Ką sugeba „Roborock Dyad Pro“ ir kuo skiriasi nuo „Roborock Dyad“?

Maždaug prieš metus kompanija pristatė „Roborock Dyad“, o dabar turime Pro versiją, tad natūralus klausimas: kuo skiriasi?

Tiek pasižiūrėjus Video apžvalgas, tiek specifikacijas, galima matyti keletą esminių momentų.


© Gamintojo nuotr.

Dar geresnis valymas dėka naujesnio dizaino valymo galvos ir šepečių. Dabar siurblys dar arčiau sienų sugeba išvalyti, o tai yra didelis privalumas.

Taip pat naujo tipo RevoBrush šepečiai dabar po darbo ne tik išplaunami, bet ir išdžiovinami - irgi puikus atnaujinimas.


© Gamintojo nuotr.

DirTech jutiklis yra super techninis sprendimas - siurblys sugeba įvertinti valomų paviršių situaciją, nešvarumų kiekį, ir automatiškai parinkti vandens padavimo bei siurbimo lygius.

Be to, LED indikatorius parodo, kur gi reikia papildomo valymo. Stulbinami techniniai sprendimai, kuriuos rasite ir ankstesnėje versijoje.


© Gamintojo nuotr.

17 000Pa siurbimo slėgis leis susiurbti net ir labai stambias atliekas ir išvalyti tiek kilimines, tiek įvairaus tipo kietas grindis.


© Gamintojo nuotr.

„Roborock Dyad Pro“ irgi palaiko įvairius valymo režimus, tad jis pilnai pritaikomas prie įvairių valymo aplinkybių ir galios poreikių.


© Gamintojo nuotr.

Kadangi „Roborock Dyad Pro“ siurbia ir plauna grindis, tai čia turime atskiras talpas švariam ir nešvariam vandeniui. Jų priežiūra išliko tokia pat patogi, kaip ir ankstesniame modelyje.

Štai kur reikšmingas skirtumas, kad „Roborock Dyad Pro“ turi 30% efektyviau tarnaujančia baterija, kas reiškia, jog vienu įkrovimu ji dabar leis dirbti iki 43 min. ir išvalyti iki 300m2 plotą. Labai didelis privalumas.


© Gamintojo nuotr.

Kaip jau ir užsiminėme, dabar naujo tipo RevoBrush šepečiai po darbo ne tik išplaunami, bet ir išdžiovinami.

Plius, tai galite valdyti APP.


© Gamintojo nuotr.

Taip, „Roborock Dyad Pro“ jau turi dedikuotą APP, ko trūko ankstesnėje versijoje.

APP suteikia papildomos informacijos ir naujojo namų tvarkymo pagalbininko valdymo galimybių.

Apibendrinus, „Roborock Dyad Pro“ yra maksimalios kokybės ir galimybių belaidis siurblys, leisiantis sutvarkyti ir didžiausią netvarką.


© Gamintojo nuotr.
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(3)
(1)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: