Net 2 kartus pigiau, nei konkurentai! Iš Vokietijos toks daikčiukas, kad tik užkietėję žvejai iškart supras, kas čia yra (Video)  ()

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Su nuotolinio valdymo pulteliu - iki 500 metrų

Integruotas GPS

Nugabena iki 2kg masalo - 3 atskiros talpos

12000mAh baterija

LED žibintai - pravartu nakties metu


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

Žuvų masalo nuplukdymo laivas

185,99€ -62€ 185,99€

120,89€

Imu!

NUOLAIDOS KODAS: TE24910

iš Vokietijos

ribotas kiekis

už 6,87€ pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

 

Užkietėję žvejai tikriausiai jau suprato, kad čia ne vaikams skirtas žaislas, o labai patogus įrenginys nugabenti žuvų masalą ten, kur tiksliai norite jį paskleisti.

Žinoma, dalis Jūsų sakys, kam mokėti pinigus už tokį laivą, kai masalą galima numesti tiesiog ranka.

Bet ar numesite kelis šimtus ar net 500 metrų? Ir tikrai būtent į tą konkrečią vietą, kur norite žvejoti, kur telkiasi didžiausios žuvis? Labai tikėtina, kad atsakymas bus: NE.

Tokie įdomūs masalų nuplukdymo laivai tokioms užduotims ir skirti. Ir dabar jie parduodami iš Vokietijos sandėlio už itin gerą kainą bei su nuotolinio valdymo pulteliais.

Tad visas valdymas laivo vyksta su nuotolinio valdymo pulteliu (2.4 Ghz ryšiu) ir signalas keliauja iki 500 metrų atstumu.

Teliks laivą prikrauti norimu masalu, jį paleisti plaukti vandeniui, valdant pulteliu nuplukdyti į norimą vietą, aktyvuoti masalo paskleidimo funkciją ir parsiplukdyti laivą atgalios prie kranto.

Svarbu: signalo dingimo atveju suveikia automatika ir laivelis iškart grįžta į pradinį (jo paleidimo) tašką. Integruotas GPS viską tik dar palengvina. Labai gera savybė.

Laiveliai yra iš tvirtų ABS ir metalo medžiagų, 50 x 26 x 21 cm dydžio. 3 atskiros masalų talpos. Vienu metu gali nugabenti net iki 2 kg masalo.

Šie laiveliai yra su integruotais dviem varikliukais, dviem propeleriais bei įkraunamomis 12000mAh baterijomis. Puiku ir tai, kad bateriją galima išimti ir atskirai nuo laivelio įkrauti. Galima atskirai įsigyti antrą bateriją. Išties privalumai.

Šaunu ir tai, kad laiveliai dar papildomai turi priekyje ir gale integruotus LED žibintus, tad tai ypatingai pravers žvejojant tamsiuoju paros metu.

Tokiu paros laiku rankomis numesti norimo masalo į konkrečią vietą yra išvis neįmanoma, o štai su laivu patogiai ir greitai nuplukdysite masalą ten, kur reikia.

Tai labai geros kokybės ir kainos žuvų masalo nuplukdymo laivas. Super pravartus dalykas mėgstantiems žvejoti.

Štai čia galite pasižiūrėti, kaip atrodo tokio tipo įrenginiai ir kaip jie darbuojasi realiomis sąlygomis.

Apžvalgininkas išbando gana garsios „Flytec“ kompanijos modelį, kuris įprastai kainuoja apie 200 eurų, bet principas yra lygiai toks pats, kaip ir siūlo TomTop šiuo metu parduodamas modelis:

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(2)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: