Puikus būdas sumažinti šildymo sąskaitas net iki 30%! Išmanieji radiatorių termostatai už tokias kainas, kokių Lietuvoje nebūna  (1)

Nuostabiai geros kainos!

Pilnas komplektas

Greitas ir saugus pristatymas

Tuya; Zigbee; APP; Alexa; Google Home ir t.t.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

Išmanieji radiatorių termostatai

157,16€ -91,14€ 157,16€

66,02€

Imu!

iš Kinijos

58% nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 10-25 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

Svarbu: šiuo metu pasiūloje galima rinktis 3 išmaniųjų radiatorių termostatų + 1 Gateway komplektą.

Iškart verta pažymėti, kad tas Gateway daikčiukas yra būtinas. Jis sujungia termostatus su namų WiFi tinklu ir taip galėsite juos valdyti savo telefone įdiegta APP. 

Kitas ypatingai svarbus momentas yra kainos. Jos fantastiškai geros.

Štai Lietuvoje vos vienas analogiškų galimybių išmanus termostatas kainuoja tiek, už kiek TomTop parduoda 3 vnt. komplektą. Tiesiog stulbinamas kainų skirtumas.

Ir taip, šie termostatai tinka Lietuvoje naudojamiems radiatoriams. Pateiktose nuotraukose galite matyti pajungimo schemas.

Tad nors siuntimas iš Kinijos, bet kai kainų skirtumas 5 kartai - tikrai verta palaukti tas 10-25d.d.

Kaip išmanieji termostatai leidžia sumažinti šildymo sąskaitas net iki 30%?!

Viskas yra ganėtinai paprasta. Su standartiniais radiatoriais jūs praktiškai nieko negalite padaryti. Šilumos, tiksliau - karšto vandens, srautas yra toks, koks ateina iš rūsio. Tai visas reguliavimas yra ten, bet ne kambariuose.

O štai su tokiais išmaniaisiais radiatorių termostatais galite tiesiogine to žodžio prasme bet kada reguliuoti kiekvieną radiatorių atskirai.

Tą galite daryti tiek fiziškai, tiek ir su APP.

Teliks šiuos išmaniuosius termostatus pajungti prie namų WiFi tinklo (2.4GHz ryšiu), telefone įsidiegti APP ir joje matysite visų radiatorių užfiksuotus parametrus bei nuotoliniu būdu galėsite nustatyti temperatūrą ir sudaryti tvarkaraščius.

Štai čia ir prasideda taupymas. Tuo metu, kai nebūsite namuose, galėsite vos keliais mygtukų paspaudimais sumažinti namų kambarių temperatūrą. O tvarkaraščių sudarymas leis automatiškai optimizuoti energijos suvartojimą ir išlaidas.

Pavyzdžiui, 22:00 val. automatiškai bus sumažinama kambarių temperatūra. Niekam ne paslaptis, kad prie žemesnės temperatūros kur kas kokybiškesnis miegas. Ir dar tuo pačiu sutaupysite pinigų.

Smagu ir tai, kad šiuos termostatus galima valdyti pasitelkus balso asistentus.

O pačius termostatus galima užrakinti, taip apsaugant, jog smalsūs vaikai neišbalansuotų visos sistemos.

Apibendrinus, puikūs daikčiukai maksimaliai šildymo sistemos kontrolei. Prie dabartinių šildymo kainų tokia investicija atsipirks jau per pirmuosius mėnesius. 

Ir kai TomTop juos parduoda 5 kartus pigiau nei Lietuvoje - nuodėmė neįsigyti. Daugiau informacijos apie išmaniuosius termostatus, juos įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(4)
(0)

Komentarai (1)