Ypatingai pirkėjų mėgstami ir populiarūs žibintuvėliai tik 15,80€! Būtinas daiktams kiekvienam (Video, „Convoy S2+“)  (1)

Nuostabi kaina

Greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė už tokią kainą

Puikus funkcionalumas

Labai mėgstamas ir pirkėjų giriamas gamintojas


„Convoy S2+“
„Convoy S2+“
© Gamintojo nuotr.

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Convoy S2+“

(SST40, 6500K, 12 grupių)

30,68€ -14,88€ 30,68€

15,80€

Imu!

iš Kinijos

49%​ nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 10-25 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

Svarbu: iškart verta pastebėti, kad šiuo metu ypatingai populiarūs „Convoy S2+“ žibintuvėliai parduodami už stulbinamai žemą kainą.

Ir TomTop garantuoja greitą bei saugų pristatymą į Lietuvą. Sutvarkyti visi mokesčiai. 

Beje, atkreipiame dėmesį, kad žibintuvėliai parduodami be 18650 baterijų. Jas lengvai įsigysite tiek Lietuvoje, tiek ir bet kurioje Jums norimoje parduotuvėje. O labai tikėtina, kad dažnas jų jau turite, tad šiuo atveju netgi dar labiau sutaupysite ir gausite konkrečiai patį žibintuvėlį.

Kuo pasižymi „Convoy S2+“?

„Convoy“ kompanijos kuriami žibintuvėliai susilaukia milžiniško vartotojų dėmesio. Tai vienas populiariausių Kinijos žibintuvėlių gamintojų, jau eilę metų kuriančių įvairiausio tipo žibintuvėlius. 

Įvairiuose forumuose, apžvalgų portaluose, o ir tame pačiame Youtube galite laisvais rasti aibę apžvalgų ir absoliuti jų yra ypatingai pozityvios.

Štai ši „Convoy S2+“ apžvalga ypatingai išsami ir parodomos visos žibintuvėlio galimybės. Ir svarbiausia, kaip gi jis šviečia realiomis sąlygomis, išnaudojant daugybę režimų.

Svarbiausios „Convoy S2+“ savybės yra tokios

  • Patvarumas: LED žibintuvėlis pagamintas iš aliuminio lydinio medžiagos, kuri pasižymi puikiu patvarumu ir apsauga nuo kritimo, tai taip pat garantuoja žibintuvėlio saugų naudojimą pačiomis įvairiausiomis aplinkybėmis. 
  • Didelis ryškumas: žibintuvėlyje naudojamas SST40 LED'as, kuris yra ryškus ir gali patenkinti įvairius, tokius kaip tyrinėjimas lauke, stovyklavimas ir naktinis darbas, poreikius. 6500K. Objektyvo tipas: dengtas stiklinis lęšis.
  • Keli pagrindiniai režimai ir dar programuojama 12 grupių: žibintuvėlis turi kelis pagrindinius režimus, o vartotojai gali laisvai papildomai juos susiprogramuoti ir persijungti pagal savo poreikius, o tai labai patogu ir praktiška.
  • Ilgas baterijos veikimo laikas: žibintuvėlis maitinamas 18650 baterija (nepridedama. Reikia, kad baterija atlaikytų 5A ar daugiau), kurios veikimo laikas yra ilgas, o tai gali patenkinti ilgalaikio naudojimo poreikius. Jis taip pat palaiko atvirkštinio poliškumo apsaugą, kad būtų išvengta baterijos sugadinimo. 
  • Paprasta ir paprasta naudoti: žibintuvėlis yra paprasto ir lengvai naudojamo dizaino (11,8 * 2,4 cm dydžio), paprastas valdymas, o naudotojai gali lengvai jį valdyti. Jis taip pat turi atminties funkciją, todėl patogu naudoti kitą kartą. Įsimena paskutinį švietimo režimą.

 

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(3)
(2)
(1)

Komentarai (1)