„Google“, „Apple“ bei „NASA“ sužavėjusi „Disk Drill 3“ pristato naujas funkcijas: „Mac Cleanup“ ir „Dublicate Finder“ (Video) (1)
Apie galimybę atkurti prarastus skaitmeninius duomenis greičiausiai žinome kiekvienas. Vis dėlto asmeninė vartotojų patirtis tokios programinės įrangos segmente taip pat reiškia labai daug: vieni tokias specializuotas programas aukština ir rekomenduojama kitiems, tuo tarpu kiti, nusivylę programinės įrangos galimybėmis, tikrai nepraleis pasitaikiusios progos savo neigiamą nuomonę išreikšti viešai.
Visi šio ciklo įrašai |
|
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Visa tai atrodo tarsi natūrali atranka gamtoje, kai išlieka tik patys stipriausi. Per santykinai trumpą kompiuterinės technikos amžių programinių įrankių skirtų atkurti prarastą skaitmeninę informaciją buvo tikrai ne viena, tačiau iki šių dienų išsilaikė tik keletas.
Viena iš ištvermingiausių ir daug teigiamų atsiliepimų sulaukianti programa „Disk Drill“, sukurta kompanijos „CleverFiles“, jau skaičiuoja septintuosius savo gyvavimo metus. Tokio tipo programinės įrangos ilgaamžiškumas – vienas svarbiausių argumentų, kad tai tikrai vertinga ir kokybiška programa. Negana to, „Disk Drill“ jau gali pasigirti dar ir tuo, kad per šį laikotarpį savo klientų sąrašą papildė tokiomis tarptautinėmis kompanijomis, kaip „Samsung“, „Motorola“, „Google“, „Apple“ ir „NASA“.
Pirmoji „Disk Drill“ versija buvo išleista dar 2010 metais, tačiau tuo metu šiuo įrankiu galėjo pasinaudoti tik „Mac“ operacinės sistemos naudotojai. Nuo 2015 metų privilegija naudotis „Disk Drill“ buvo suteikta ir „Windows“ kompiuterių savininkams. Priminsime, kad 2015 metais su „Disk Drill“ galimybėmis „Windows“ platformoje taip pat esame supažindinę ir savo skaitytojus. Vis dėl to nuo to laiko labai daug kas pasikeitė.
Praėjusių metų antroje pusėje „CleverFiles“ anonsavo naujas „Disk Drill“ versijas tiek „Windows“, tiek „Mac“ platformoms. Tiesa, „Windows“ naudotojams kol kas vis dar siūloma tik „Disk Drill 2“ programinės įrangos versija, kai tuo tarpu „Mac“ naudotojai jau turi galimybę naudotis „Disk Drill 3“ privalumais.
Nuo trečiosios versijos kompanijos „CleverFiles“ inžinieriai aktyviai pradėjo tobulinti ne tik prarastos skaitmeninės informacijos duomenų atkūrimo metodus, tačiau taip pat „Disk Drill“ papildė naujais disko analizės ir priežiūros įrankiais. Šie „Disk Drill 3“ integruoti sprendimai tikrai nėra revoliuciniai, tačiau kokybišką programinę įrangą vertinantiems „Mac“ operacinės sistemos naudotojams tikrai turėtų patikti bei praversti.
Vienas iš šių naujų įrankių buvo pavadintas „Mac Cleanup“. Pastarasis įrankis praverčia tuomet, kai „Mac“ naudotojui prireikia aiškaus ir paprasto būdo, norint suprasti kompiuterio diske esančios informacijos pobūdį bei jos užimamą vietą. Kitaip sakant, „Disk Drill 3“ programinėje įrangoje integruotas „Mac Cleanup“ įrankis padeda sudaryti virtualų disko „žemėlapį“, kas leidžia vaizdžiai pamatyti kokios rinkmenos kompiuterio diske užima daugiausiai vietos.
Čia svarbu pabrėžti, kad „Mac Cleanup“ įrankiu naudotis ne tik paprasta, bet ir saugu. „Disk Drill 3“ vartotojui pateikdama rinkmenų sąrašą užtikrina, kad sąraše nebus rodomos svarbios sisteminės rinkmenos, kurių pašalinimas galėtų sukelti nenumatytus operacinės sistemos darbo sutrikimus. Be to, „Mac Cleanup“ įrankis leidžia rinkmenas rikiuoti pagal jų tipą (muzika, dokumentai, vaizdo įrašai ir t.t.), todėl surasti ir pašalinti nereikalingas rinkmenas galima ne tik greičiau, bet ir paprasčiau.
Tuo tarpu antrasis „Disk Drill 3“ programinėje įrangoje integruotas įrankis „Dublicate Finder“ taip pat padeda atlaisvinti kompiuterio disko vietą, tačiau praverčia tada, kai reikia surasti diske esančias pasikartojančias rinkmenas. Žinoma, čia irgi pasikartojančių rinkmenų sąrašas gali būti išrikiuotas pagal tipą, tačiau kur kas svarbiau pabrėžti tai, kad pasikartojančią rinkmeną šiuo atveju galima ištrinti vos keliais pelės klavišo paspaudimais, tiesiog sekant „Disk Drill 3“ programinės įrangos lange pateikiamus nurodymus.
„CleverFiles“ taip pat giriasi, kad „Disk Drill 3“ gali skenuoti ir surasti pasikartojančias rinkmenas net sinchronizuojamuose debesų kompiuterijos aplankuose („Dropbox“. „Google Drive“) ar kitose išorinėse rinkmenose.
Galiausiai dar galima pridėti ir tai, kad naujoji „Disk Drill 3“ programinės įrangos versija ypatinga tuo, nes gali atkurti ištrintą informaciją ne tik iš „iPhone“, bet ir iš „Android“ operacinę sistemą naudojančių įrenginių.
O geriausia žinia, jog nepriklausomai nuo to, ar esate „Mac“, ar „Windows“ kompiuterio savininkas, didžioji dalis „Disk Drill“ galimybių yra prieinamos visiškai nemokamai. Būtent dėl tos priežasties savo skaitytojus, kurie išbandys „Disk Drill“ funkcionalumą, maloniai kviečiama pasidalinti savo patirtimi komentaruose.