Tapo sensacija! Fantastika tampa realybe. Sferinis... Kas tai? (Video)  ()

Japonijoje pagamintas dronas Las Vegase vykusioje tarptautinėje technologijų parodoje „Consumer Electronics Show 2025“ (CES) pripažintas geriausia naujove mini dronų srityje.


HagamoSphere
HagamoSphere
© Ekrano kopija | https://x.com/devua_official/status/1876975307267158150/photo/1

Visi šio ciklo įrašai

  • 2025-01-13 Tapo sensacija! Fantastika tampa realybe. Sferinis... Kas tai? (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujasis japoniškas sferinis dronas „HagamoSphere“ tapo žvaigžde kasmetinėje tarptautinėje technologijų parodoje CES Las Vegase ir gavo aukščiausią apdovanojimą „CES Innovation Award 2025“ kaip geriausia naujovė mažųjų dronų kūrimo srityje.

HagamoSphere“ paslaptis yra paslėpta konstrukcijos viduje. Ant kubinio rėmo yra aštuoni sraigtai, kurie valdomi specialiu algoritmu. Jis nuolat seka drono padėtį ir sureguliuoja sraigtus taip, kad dronas judėtų be jokio pakrypimo. Tai leidžia lengvai judėti pirmyn, atgal, kairėn ir dešinėn, išlaikant aukštį.

Tačiau kūrėjai ties tuo nesustojo. Jie sukūrė specialios geometrinės formos sferinį apsauginį apvalkalą, kuris leidžia dronui greitai ir tyliai judėti ant žemės. Todėl „HagamoSphere“ galima naudoti tiek ore, tiek ant žemės, o tai labai išplečia jo pritaikymą.

[EU+Kuponas] Naujiena iš „Xiaomi“ ekosistemos! 1080P, Android TV 11, Netflix ir kt. už fantastišką kainą (Video, „Wanbo T2 Ultra“)
4614 1

Rekordiškai žema kaina

Specialus kuponas

Iš Lenkijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

„Xiaomi“ ekosistemos produktas

Puikių savybių

Išsamiau

 

Atrodo, kad „HagamoSphere“ yra kokio nors žinomo ir didelio dronų gamintojo darbo rezultatas, bet taip nėra. Projektą vykdo Japonijos įmonė „DIC Group“, kuri paprastai užsiima smulkių cheminių medžiagų kūrimu, ir „Hishida R&D Co“, kuri užsiima įprastų kvadkopterių gamyba.

 

 

Idėja sukurti droną gimė kaip dalis DIC programos „Tiesiogiai visuomenei“, kurios tikslas – rasti naujų galimybių verslui ir visuomenei. Tačiau tuo pačiu kūrėjai neatmetė naujojo drono galimo panaudojimo kariuomenėje dėl didelio mobilumo ir gebėjimo dirbti sunkiomis sąlygomis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(32)
(1)
(31)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()