Skaitytuvai ir planšetiniai kompiuteriai skatina piratavimą?  (8)

Bendrovės „Wiggin“ teisininkai, nekomercinės asociacijos „Digital Entertainment Group“ užsakymu atlikę sociologinį tyrimą, padarė išvadą, kad elektroninių knygų skaitytuvai ir planšetiniai kompiuteriai skatina piratavimą Didžiojoje Britanijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

36% planšetinių kompiuterių savininkų nemoka už elektroninių knygų atsisiuntimą. Tarp elektroninių knygų skaitytuvų savininkų tokių yra 26%. Ketvirtadalis jų ketina tai daryti ir ateityje, todėl galima daryti išvadą, kad leidėjų nuotoliai ir toliau augs.

Taip pat paaiškėjo, kad elektronines knygas nemokamai siunčiasi ne tik paaugliai, bet ir vyresnės nei 35 metų moterys. Jos tampa piratinio turinio naudotojomis, kai tik įsigyja „Kindle“ arba „iPad“.

Didžiosios Britanijos knygų leidėjų asociacija neseniai paskelbė duomenis, rodančius, kad per metus šalyje parduotų įprastų knygų kiekis pernai sumažėjo 3%. Tiesa, šalyje elektroninių knygų pardavimai padidėjo, tačiau tik 16 milijonų svarų per metus (spausdintų knygų rinkos apyvartos augimas siekė 3,1 milijardų svarų).

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: IT bazė
(0)
(0)
(0)

Komentarai (8)