Pateko į Gineso rekordų knygą! Ką padarė 50 metų senumo „greitukė“ (Foto, Video)  ()

1972 m. gamybos greitosios pagalbos automobilis sugebėjo nuvažiuoti daugiau nei 5200 kilometrų, per kelias dienas įveikęs kelias valstijas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Seniausias licencijuotas greitosios medicinos pagalbos automobilis JAV pateko į Gineso rekordų knygą – jis sugebėjo nuvažiuoti daugiau nei 3233 mylias (5203 kilometrus) iš Holivudo Kalifornijoje į Holivudą Floridoje. Kelionę atliko 1972-ųjų greitosios medicinos pagalbos automobilis „Cadillac Ambulance“. Tai ilgiausia greitosios pagalbos kelionė, kovo 10 d. užfiksuota Gineso rekordų knygoje.

Du vyrai iš Kalifornijos nusprendė pasiekti naują pasaulio rekordą, kai senoviniu greitosios pagalbos automobiliu išvyko į ilgą kelionę, kuri truko ilgiau nei savaitę. Jie kartu su komandomis iš „Symbiosis Ambulance“ ir „Axene Continuing Education“ (pelno nesiekianti greitosios medicinos pagalbos tarnyba) kovo 1 d. išvyko į kelionę iš Holivudo, Kalifornijoje.

[Pasaulinė premjera!] EU+kuponai. Nerealių kainų ir neregėtų galimybių išmanieji belaidžiai siurbliai. Namai bus idealiai švarūs
4920 1

Specialūs kuponai

Iš Europos sandėlių

2 metų garantijos

1) „JIGOO V700“ - 250W belaidis dulkių siurblys su išmaniąja stotele

2) „JIGOO C200“ - rekordinės kainos 350W belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

 

Jų kelionė truko ilgiau nei savaitę – kovo 10 dieną entuziastų komanda pasiekė tikslą – Holivudą, Floridą. Seniausiai JAV licencijuotai „greitukei“ šį kelią pavyko įveikti be jokių kliūčių: nepaisant amžiaus (jam jau daugiau nei 50 metų), automobilis jam iškeltą užduotį įvykdė be gedimų ir pažeidimų, o savo vairuotojų pavardes įamžino Gineso rekordų knygoje.

 

 

„Cadillac Ambulance“ automobiliai priklauso vadinamiesiems „kombinuotiems“ modeliams, kurie gali būti naudojami kaip katafalkai arba greitosios pagalbos automobiliai. Šie automobiliai buvo ypatingi tuo, kad vienoje pusėje galiniame skyriuje buvo sulankstomos sėdynės, kuriose galėjo atsisėsti paramedikas, prižiūrėdamas pacientą pakeliui į ligoninę. Taip pat tokiuose automobiliuose buvo įrengtos spintos, kuriose buvo galima laikyti pirmosios pagalbos priemones ir vaistus.

JAV tokių automobilių gamyba ėmė mažėti aštuntajame dešimtmetyje dėl nepraktiškumo ir įstatymų pakeitimų. Nuo tada „Cadillac Ambulance“ automobiliai tapo transporto istorijos dalimi.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(1)
(0)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()