2000 km/val. Kinija drebina pasaulį. Jungiasi į lenktynes (Foto)  ()

Kinija nusprendė pradėti aerokosmines lenktynes su JAV ir paskelbė apie ketinimą sukurti viršgarsinio lėktuvo „Concorde“ įpėdinį.


Comac C949
Comac C949
© Ekrano kopija | https://x.com/AirwayBrasil/status/1907355492076159394

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apie tai praneša „Telegraph“.

Pagal projektą, naujasis orlaivis „Comac C949“ galės skristi 1,6 karto greičiau nei garso greitis ir įveikti iki 11 000 km atstumą. Skrydžių diapazonas leis lėktuvui iš JK į Malaiziją skristi be sustojimų. Jis gerokai viršys maksimalų „Concorde“ lėktuvo nuotolį.

[EU+Kuponas] Tobulas skonis kad ir kur būtumėte! Įspūdinga portabili picų orkaitė. Galima kepti mėsą, žuvį ir kt. Paskutiniai vienetai („VEVOR GB-PO12D“)

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Tikimasi, kad Kinijos reaktyvinis lėktuvas C949 taip pat bus daug tylesnis nei „Concorde“.

Lėktuve tilps 168 keleiviai – tai viršys didžiausią „Concorde“ talpą – 128 keleiviai. Tačiau C949 bus lėtesnis nei jo pirmtakas. „Concorde“ pasiekė maksimalų 2,2 macho greitį, prilygstantį 2154 km/val. Maksimalus C949 greitis bus 1,6 macho (1960 km/val.).

 

Kinija suinteresuota atgaivinti komercines viršgarsines keliones. „Concorde“ buvo pašalintas iš eksploatacijos 2003 m. po katastrofos Paryžiaus Šarlio de Golio oro uoste 2000 m., per kurią žuvo 113 žmonių.

 

Taip pat šių metų sausį Pekine įsikūrusi bendrovė „Sichuan Lingkong Tianxing Technology“ paskelbė planus sukurti viršgarsinį droną, galintį skristi 4 machų greičiu. Kinijos dronas vadinsis „Cuantianhou“ – kinų mitologijoje taip vadinamas beždžionių karalius.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(0)
(4)
(-4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()