[Žinios trumpai] Glazge pastebėta slapta nepažymėta karinė kolona, gabenanti „iki šešių“ branduolinių galvučių – kas vyksta? (Video)  (1)

Penktadienį, kovo 19 d., per Glazgą pravažiavo nežymėta karinė kolona, gabenusi „iki šešių“ branduolinių galvučių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Transporto priemonė buvo pastebėta ir sekama nuo M6 greitkelio, netoli Kendal, ir M74 greikelyje prie Lesmahagow, maždaug 40 km į pietus nuo Glazgo, Škotijoje.

Vėlai vakare kolona atvyko į Karališkąjį karinio jūrų laivyno ginkluotės sandėlį Coulport (RNAD) prie Loch Long, Argyll ir Bute.

„Nukewatch UK“ seka ir stebi vilkstines, gabenančias JK branduolines galvutes „Trident“ iš Atominių ginklų gamyklos Burghfielde netoli Redingo.

Jie mano, kad vilkstinė keliavo į vakarus M74 greitkeliu per Glazgo pietinę pusę, prieš pervažiuodama į M8 greitkelį  į pietus nuo Kingstono tilto. Maršrutas yra toks pat, kaip buvo užfiksuotas vaizdo įraše 2021 m. gegužės mėn., kuriame taip pat matoma nepažymėta karinė kolona.

 

Tai vyksta esant padidėjusiai įtampai, susijusiai su Rusijos invazija į Ukrainą, praneša „Glasgow Live“.

Kaip atrodo tokia kolona, matoma 2020 m. vaizdo į raše, darytame Anglijoje:

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(33)
(7)
(26)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)