„Neįmanoma nustatyti balsavimo rezultato.“ Stebuklai Putino „rinkimuose“ (Video)  ()

Tokie incidentai privertė rinkimų komisijų atstovus kreiptis sustiprintos policijos pareigūnų ir Nacionalinės gvardijos pagalbos.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-03-16 „Neįmanoma nustatyti balsavimo rezultato.“ Stebuklai Putino „rinkimuose“ (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Molotovo kokteiliai ir briliantinė žaluma. Putino „rinkimuose“ vyksta stebuklai. Rinkimų komisijų atstovai dėl masinių incidentų priversti prašyti sustiprinti rinkimų apylinkių saugumą.

Pirmąją vadinamųjų prezidento rinkimų dieną Rusijoje lydi masiniai protestai, kurių metu žmonės skirtinguose Rusijos Federacijos miestuose į rinkimų apylinkes mėto Molotovo kokteilius, padega balsadėžes arba apipila balsavimo biuletenius briliantine žaluma ir rašalu.

Atitinkami vaizdo įrašai pasirodė vietiniuose „Telegram“ kanaluose.

Tokie incidentai privertė rinkimų komisijų atstovus kreiptis sustiprintos policijos pareigūnų ir Nacionalinės gvardijos pagalbos. Jie teigia, kad dėl tokių protesto apraiškų „balsavimo biuleteniai sugadinami taip, jog neįmanoma nustatyti balsavimo rezultato“.

Visi rinkimų protestuotojai yra sulaikyti Rusijos saugumo pajėgų ir jiems gresia bausmė pagal straipsnį „trukdymas naudotis rinkimų teisėmis arba rinkimų komisijų darbui“ – penkeri metai kalėjimo. Nors Rusijos „teisėsaugos pareigūnai“ gali iš sulaikytųjų išgauti prisipažinimus, kad jie veikė „Ukrainos specialiųjų tarnybų“ nurodymu. Tokiu atveju bausmė bus dar griežtesnė.

 

Priminsime, kad Rusijos gynybos ministerija leido kovos zonoje esantiems okupantams balsuoti už Vladimirą Putiną net nepasirodžius „balsavimo apylinkėse“. Taip rinkimų komisijoms daug lengviau suklastoti balsavimo rezultatus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(32)
(0)
(32)

Komentarai ()