„Išpuolį organizavo jie patys, o ne ISIS.“ Ką oficialiai atskleidė Vokietija  ()

Matyt, V. Putinas nevertino rimtai JAV perspėjimų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vokietijos Bundestago politikai perspėjo Rusiją nevaidinti pernelyg didelės aukos vaidmens dėl teroristinio išpuolio Maskvos priemiesčiuose. „​Juk pati Rusijos Federacija yra teroristinė šalis“, – pabrėžė Bundestago Užsienio reikalų komiteto vadovas Michaelis Rothas.

Apie tai rašo leidinys „Spiegel“.

Socialdemokratų partijos atstovas Michaelis Rothas po teroro akto Maskvos priemiestyje sakė:

„Užjaučiame daugybę nekaltų aukų Maskvoje, bet neturime pamiršti, kad pati Rusija yra teroristinė valstybė, kuri praėjusią naktį dar kartą terorizavo Ukrainos civilius gyventojus raketų atakomis. Tie, kurie sėja siaubą, pjauna siaubą“, – sakė M. Rothas interviu „Bild am Sonntag“.

Vokietijos politikai taip pat priduria, kad, matyt, V. Putinas rimtai nevertino JAV perspėjimų.

O CDU/CSU parlamentinės frakcijos atstovas užsienio politikai Roderichas Kiesewetteris neatmetė galimybės, kad teroro išpuolis prie Maskvos buvo operacija su netikra vėliava, kurią organizavo pati Rusija.

 

„Negalima atmesti, kad tai buvo operacija su netikra vėliava, kurią organizavo pati Rusija, net jei ISIS pėdsakas atrodo gana tikėtinas, ypač atsižvelgiant į tai, kad islamistai prisiėmė atsakomybę“, – reziumavo jis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(105)
(2)
(103)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()