„Ne iš meilės“. Vakarai skelbia, kodėl padeda Ukrainai (Video)  ()

„Tai atitinka mūsų pačių interesus.“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vakarai padeda Ukrainai „ne tik iš dosnumo“ ir ne vien todėl, kad „mes mylime ukrainiečius“. Tokį pareiškimą padarė Europos Sąjungos vyriausiasis įgaliotinis užsienio reikalams ir saugumo politikai Josepas Borrellis. Tai praneša CNN.

Anot jo, neleisti Rusijai laimėti visų pirma yra JAV ir Europos interesai.

„Negalime leisti, kad Rusija laimėtų šį karą. Priešingu atveju labai nukentės JAV ir Europos interesai. Tai ne tik dosnumas. Ne tik todėl palaikome Ukrainą, nes mes mylime ukrainiečius. Tai atitinka mūsų pačių interesus. Tai taip pat atitinka JAV, kaip pasaulinio masto veikėjo, kuris nori būti laikomas atsakingu partneriu savo sąjungininkų saugumo srityje, interesus. Todėl raginame JAV skirti ir patvirtinti papildomą pagalbą“, – sakė J. Borrellis.

 

Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova, komentuodama Josepo Borrellio pareiškimą, sakė, kad „pirmą kartą Vakarų režimų atstovas taip atvirai prabilo apie tai, kas vyksta“.

Anot jos, tai ne „meilės ukrainiečiams“ reikalas, o JAV noras išlaikyti savo hegemoniją.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(20)
(0)
(20)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: