[ŽT] „Agraras“ galutinai išprotėjo. Neatlaiko net propaganda. Baltarusijai artėja krachas (Video)  (2)

„Dabar niekam nereikia nei dolerio, nei euro.“


A. Lukašenka
A. Lukašenka
© Stop kadras | https://twitter.com/oldLentach/status/1788843430132449445

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Lukašistų chuntos“ lyderis dalyvavo Maskvoje vykusiame parade, skirtame gegužės 9-osios garbei. Ten jis su propagandistais dosniai dalijosi savo išvadomis apie geopolitiką, ekonomiką ir istoriją. Jis, kaip įprasta, nusprendė nešvaistyti savo gilių žinių realioms Baltarusijos problemoms spręsti. Tačiau su pergalingu užsidegimu kalbėjo apie „katastrofišką“ padėtį Vakarų ekonomikoje.

„Dabar niekam nereikia nei dolerio, nei euro. Ir tai ne tik Baltarusijoje ir Rusijoje – taip jau yra daugelyje šalių. Sakau, nes kalbėjausi su daugeliu lyderių“, – tvirtina diktatorius.

[Vokietija] Tik nuo 298€ įspūdingi nešiojami PC! Intel Core i7, 32GB+1TB, 16 colių ir 165Hz, 2,5K ekranai, WIN11 ir kt. („Ninkear N16 Pro“, „Ninkear N15 Air“)
1787

Fantastiškai geros kainos

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Labai ribotas kiekis

Puikių savybių ir galimybių

Išsamiau

 

Galima tik spėlioti, kurie „vadai“ perdavė žinią sutrikusiam agrarui iš už geležinės uždangos. Tačiau tikrai žinoma, kad vis mažiau šalių perka baltarusiškas prekes. Užsienio prekybos balansas įgavo didžiulį minusą – deficitas pirmąjį 2024 metų ketvirtį siekė 798,3 mln. dolerių. Tuo pat metu sparčiai įsibėgėja „neigiamas prekybos augimas“ – deficitas, palyginti su 2023 m. pirmuoju ketvirčiu, išaugo 42,3 proc.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(77)
(3)
(74)

Komentarai (2)