„Tai bus įvykdyta atitinkamu laiku.“ Rusija ruošia branduolinius ginklus  ()

Sieks užtikrinti Rusijos teritorinį vientisumą ir suverenitetą.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-21 „Tai bus įvykdyta atitinkamu laiku.“ Rusija ruošia branduolinius ginklus  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Karinės pratybos taktinių (arba nestrateginių) branduolinių ginklų panaudojimo atveju bus atliekamos tinkamu laiku; tikslios datos turėtų būti suderintos su Rusijos gynybos ministerija, sakė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas.

„Tai karinio departamento reikalas... Tai bus atlikta per atitinkamą laikotarpį“, – žurnalistams sakė D.Peskovas, paklaustas apie pratybų, kuriose bus bandoma panaudoti nestrateginį branduolinį ginklą, datas.

Anksčiau Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad prezidento įsakymu Rusijos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas pradėjo ruoštis artėjančioms Pietų karinės apygardos raketų dalinių pratyboms, kuriose dalyvaus aviacija ir karinis jūrų laivynas.

Šiose pratybose daugiausia dėmesio bus skiriama nestrateginio branduolinio ginklo paruošimui ir panaudojimui, siekiant užtikrinti Rusijos teritorinį vientisumą ir suverenitetą, reaguojant į provokuojančius kai kurių Vakarų pareigūnų pareiškimus ir grasinimus.

 

Prezidentas Vladimiras Putinas pratybas su nestrateginių branduolinių ginklų panaudojimu pavadino įprastu darbu. Jis taip pat pažymėjo, kad pratybos vyks trimis etapais, antrajame etape prie Rusijos prisijungs Baltarusija, nes Baltarusija turi nestrateginių branduolinių ginklų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(17)
(65)
(-48)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()