Rusija deda į kojas. Neįtikėtina. Jie atsisako savo tikslų  (1)

„Mes nugalėjome, galime laimingi grįžti namo.“


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-09 Rusija deda į kojas. Neįtikėtina. Jie atsisako savo tikslų  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusija atsisako savo „specialiosios karinės operacijos“ tikslų, nes supranta, kad negali užimti Donecko, Luhansko, Chersono ir Zaporižios sričių, sako politologas Kirilas Sazonovas. 

Jevgenijus Balickis, save vadinantis okupuotos Zaporižios srities dalies „gubernatoriumi“, pareiškė, kad Rusijoje atsiras nauja federalinė apygarda iš keturių „naujų regionų“ ir Krymo. 

„Naujoji federalinė apygarda, į kurią įeis keturi nauji regionai (Donecko liaudies respublika, Luhansko liaudies respublika, Zaporižios ir Chersono sričių dalys) ir Krymas, gali būti pavadinta „Novorosija“, – Rusijos žiniasklaidai sakė Balickis. 

Pasak politologo ir kariškio Kirilo Sazonovošis Balickio pareiškimas gali reikšti viena – Rusijos Federacija supranta, kad jiems nepavyks pasiekti savo vadinamosios „specialios karinės operacijos“ tikslų ir visiškai užimti Donecko, Luhansko, Zaporižios ir Chersono sričių. 

[EU+Kuponai] „June Mega Sale“! Įspūdingi prizai ir pasiūlymai: energijos stotelės, el. paspirtukai, siurbliai ir kt. (Video)
3131 1

„June Mega Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4

2) „Narwal Freo X Plus“ - 7800Pa, plovimas, unikalus šepetys, atliekų suspaudimas, APP

3) „JIGOO C500“ - puikios kainos belaidžiai dulkių siurbliai

4) „BOGIST M1 Elite“ - 350W, 36V 10Ah el. paspirtukas

Išsamiau

„Okupantų atstovai pamažu užsičiaupia apie „visišką teritorijų išlaisvinimą“ prie šių regionų sienų. Matyt, Kremlius nėra tikras, kad jiems pavyks užimti visas Donecko, Zaporižios ir Chersono sritis. Taigi jie apsimes, kad to daryti neplanavo. Jie su pasididžiavimu sakys, kad planavo išlaisvinti „Novorosiją“ – ir išlaisvino. „Karinės operacijos“ tikslai pasiekti, Didysis Vadas yra nuostabus ir šlovingas. Pergalė, visi gali grįžti namo laimingais veidais ir pagarbinti carą“, – sakė Sazonovas. 

 

Anot jo, būtent Balickio pareiškimas leidžia suprasti, kaip Kremlius vertina savo galimybes. Tai yra, pažymėjo ekspertas, okupantai planuoja sutelkti dėmesį į užimtų teritorijų išlaikymą, o ne į prasiveržimą prie Dnipro. 

„Taigi Ukrainos kariuomenei pavyko suprantamu būdu paaiškinti okupantams, kad kovoti toliau jiems yra labai blogas variantas. Tačiau mes irgi turime savo nuomonę dėl okupuotos teritorijos išsaugojimo“, – pabrėžė Sazonovas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(207)
(20)
(187)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)