[ŽT] „Niekas neatvyko...“ (Foto)  ()

Iš viso viršūnių susitikime dalyvauja delegacijos iš 92 šalių.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-16 [ŽT] „Niekas neatvyko...“ (Foto)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Telegram“ kanalas „Om TV“ rašo publikuoja nuotraukas ir rašo: „Šveicarija. Taikos viršūnių susitikimas Ukrainoje. Anot rašistų, niekas neatvyko...“

Nemažai šalių, kurios yra artimos Maskvos arba yra jos įtakos orbitoje, atsisakė dalyvauti viršūnių susitikime. Tai  Azerbaidžanas, Kinija, Egiptas, Alžyras, Iranas, Mongolija, Tadžikistanas, Turkmėnistanas, Uzbekistanas, Kuba, Čadas, Kambodža, Pakistanas ir kt.

[Vokietija+Mažiausia kaina] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą (Video, „KOSGHO“)
1713 1

Mažiausia kaina šiais metais

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Paskutiniai vienetai

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Iš viso viršūnių susitikime dalyvauja delegacijos iš 92 šalių, iš kurių daugiau nei pusei aukščiausiu lygiu atstovauja lyderiai (prezidentai, ministrai pirmininkai ir vyriausybių vadovai).

 

Pasaulinis Taikos viršūnių susitikimas Šveicarijoje vyks birželio 15-16 dienomis. Derybų tema yra Rusijos agresijos prieš Ukrainą nutraukimas, branduolinė sauga, belaisvų ir deportuotų žmonių išlaisvinimas.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(37)
(0)
(37)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()