[ŽT] „Nebeliko Jordanijos ir Irako.“ Kas netikėto nutiko Šveicarijoje (PAPILDYTA)  ()

Remiantis Šveicarijos užsienio reikalų ministerijos interneto svetainės duomenimis, iš dokumento dingo Jordanijos ir Irako parašai. Tokio žingsnio priežastys šiuo metu nežinomos.


Irako vėliava
Irako vėliava
© Wikipedia (atvira licencija) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flag_of_Iraq.svg

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-18 [ŽT] „Nebeliko Jordanijos ir Irako.“ Kas netikėto nutiko Šveicarijoje (PAPILDYTA)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Birželio 15-16 dienomis Šveicarijos Burgenstoko (Bürgenstock) kurorte vyko Pasaulinis taikos viršūnių susitikimas. Jo metu buvo pasirašytas bendras susitarimas. Tačiaui iš 80 pasirašiusiųjų valstybių sąrašo dingo dvi šalys.

Sąraše nebeliko Jordanijos ir Irako. Tai patvirtina Šveicarijos užsienio reikalų ministerijos paskelbtas pasirašiusiųjų šalių sąrašas.

[EU+Kuponai] „Čia bomba! Vienas įdomiausių modelių iš daugybės mano išbandytų ir 100 proc. valo geriausiai.“ Detalūs bandymai ir schema, kaip teisingai valyti langus (Video, „ABIR WD8“ apžvalga)
1950

Nuostabūs apžvalgininko vertinimai

Ypatingai žema kaina

Specialūs kuponai

Iš EU, greitas ir saugus pristatymas

Naujausi techniniai sprendimai ir puikios valymo galimybės

Išsamiau

Pažymėtina, kad, be Irako ir Jordanijos, atsisakiusių pasirašyti susitarimą sąraše yra: Armėnija, Bahreinas, Brazilija, Kolumbija, Vatikanas, Indija, Indonezija, Libija, Meksika, Saudo Arabija, Pietų Afrika, Tailandas ir JAE.

PAPILDYTA

Ruandos taip pat neliko šalių, pasirašiusių bendrą susitarimą, sąraše.

 

Pirmadienį, birželio 17 d., Šveicarijos užsienio reikalų ministerijos svetainėje paskelbtais duomenimis, Ruanda nebėra nurodyta kaip pasirašiusi šalis, nors birželio 16 d. ji vis dar buvo šiame sąraše.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(16)
(54)
(-38)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()