Rusai pabandė.

© @Ekrano kopija

Visi šio ciklo įrašai

• 2024-06-19 „Kodėl sportininkas ant pakylos stovi vienas?“ Internautai lūžta iš juoko. Rusija surengė žaidynes (Foto)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Po to, kai Rusija buvo pašalinta iš visų tarptautinių sporto varžybų, Rusijos valdžia nusprendė surengti savo „varžybas“, kad parodytų, kad jai nerūpi tarptautinė izoliacija. Rusai nusprendė savo tarptautinį turnyrą pavadinti „BRICS žaidynėmis“, jos vyko Kazanėje. Tačiau susiklostė komiška situacija, nes norą dalyvauti pareiškė minimalus skaičius šalių.

Kai kuriose varžybose Rusijos sportininkai užėmė pirmąsias vietas vien dėl to, kad nebuvo kitų dalyvių.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Planšetės, monstriniai 250W įkrovikliai, kampiniai šlifuokliai, mobilūs šaldytuvai, siurbliai ir kt. (Video)

5) „Mudiro“ - kelioniniai 35/55 litrų talpos šaldytuvai su LED valdymo panele

6) „Blitzwolf 868H“ - 160W galios 5-ių jungčių įkroviklis, su belaidžiu įkrovimu

7) „INSE I5“ - 600W laidinis siurblys

Išsamiau

Štai sinchroniniame plaukime laimėjo rusas Aleksandras Malcevas. Tokio tipo varžybose jis varžėsi vienas ir iškovojo antrąjį aukso medalį taip vadinamajame „turnyre“. Ukrainos žurnalistas ir tinklaraštininkas Denysas Kazanskis atkreipė dėmesį į komišką Rusijos turnyrą ir išjuokė jį savo „Telegram“ kanale.

„Čia Rusija turi nuolatines pergales, tačiau yra niuansas, šiose „žaidynėse“ daugiau niekas nenorėjo dalyvauti, todėl kai kuriose varžybose Rusijos sportininkai užėmė pirmąsias vietas tiesiog dėl to, kad nebuvo kitų dalyvių!“ – sarkastiškai rašė jis.

Paskelbtose nuotraukose Rusijos sportininkas ant pakylos stovi vienas, nes kitų dalyvių tiesiog nėra.