„Tai yra įžeidimas visiems Ukrainos žmonėms.“ Jie įsiutę. Kas nutiko Maskvoje  ()

V. Orbanas pasinaudojo Vengrijos pirmininkavimu ES.


V. Orbanas
V. Orbanas
© Palácio do Planalto from Brasilia, Brasil, CC BY 2.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Viktor_Orb%C3%A1n_2022.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Švedijos ministras pirmininkas Ulfas Kristerssonas rašė apie Vengrijos ministro pirmininko Viktoro Orbáno vizitą Rusijos Federacijoje. 

Tai paskelbta socialiniame tinkle X.

U. Kristerssonas pažymėjo, kad „neatsakinga ir nelojalu“, kai V. Orbanas pasinaudojo Vengrijos pirmininkavimu ES, kad apsilankytų Maskvoje ir susitiktų su Rusijos diktatoriumi V. Putinu.

„Tai siunčia neteisingą signalą išoriniam pasauliui ir yra įžeidimas Ukrainos žmonėms, kurie kovoja už savo laisvę“, – sakė Švedijos vyriausybės vadovas.

[Vokietija!] Mažiausia kaina šiais metais. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi Smart Toilet Seat 2“)
2202 2

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Nuostabus funkcionalumas

Išsamiau

Politikas taip pat pabrėžė, kad viešėdamas Maskvoje V. Orbanas nekalbėjo Europos Sąjungos ir kitų ES valstybių ar vyriausybių vadovų vardu.

„Viktoras Orbánas šiuo klausimu yra vienas. Jis nekalba Europos Sąjungos vardu ir kitų ES valstybių ir vyriausybių vadovų vardu“, – sakoma politiko pranešime.

„Maskvoje V. Orbanas atstovauja ne NATO, o tik Vengrijai. Jo kelionė bus aptarta Vašingtone vyksiančiame viršūnių susitikime“, – sakė J. Stoltenbergas

 

Per bendrą spaudos konferenciją su V. Putinu V. Orbanas padarė keletą pareiškimų dėl Rusijos karo prieš Ukrainą. Visų pirma jis pabrėžė, kad Kyjivo ir Maskvos pozicijos dėl taikos yra „labai toli viena nuo kitos“.

Prieš savo vizitą Maskvoje V. Orbanas lankėsi Kyjive. Liepos 2 dieną jis susitiko su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(26)
(65)
(-39)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()