[ŽT] „Vizitas atšaukiamas.“ Tai jau konfliktas  ()

Kilo konfliktas.© Ход Мыслей (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=wCiSzfZLIVo

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tarp Vokietijos ir Vengrijos kilo konfliktas dėl premjero Viktoro Orbano vizito Maskvoje ir susitikimo su Vladimiru Putinu. „Bloomberg“ žiniomis, Vengrija staiga atšaukė suplanuotą Vokietijos užsienio reikalų ministrės Annalenos Baerbock vizitą, kai Vokietijos kancleris Olafas Scholzas sukritikavo Orbaną dėl jo vizito į Maskvą.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2034 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Vokietijos užsienio reikalų ministrė Annalena Baerbock pirmadienį turėjo susitikti su Vengrijos kolega Budapešte, bet penktadienio vakarą, Vokietijos vyriausybės nuostabai, Vengrijos vyriausybė atšaukė susitikimą, pranešė pareigūnas Berlyne.

 

Penktadienį Scholzas žurnalistams sakė, kad Orbanas iš anksto jam nepranešė apie savo kelionės planus. „Europos Vadovų Tarybai užsienio politikos srityje atstovauja Charles'is Michelis, o ne Vengrija“, – sakė Scholzas, turėdamas omenyje Europos Vadovų Tarybos pirmininką.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(256)
(24)
(232)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: