Tai griežtas ultimatumas. „Pasitraukti iš Rusijos!“  (2)

Pateikė reikalavimą skubiai pateikti visiško pasitraukimo planą.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© TBIT (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/dollar-dollar-bill-banknotes-943737/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

JAV ir ES reguliavimo institucijos pateikė griežtus reikalavimus „Raiffeisen Bank International“, reikalaudamos skubiai pateikti planą, kaip pasitraukti iš Rusijos ir apriboti veiklą Rusijoje, priešingu atveju bankui gresia rimtos sankcijos. Apie tai praneša naujienų agentūra „Reuters“. 

Remiantis gaunama informacija, Vašingtonas grasina atjungti „Raiffeisen“ nuo dolerio sistemos, o tai gali sužlugdyti banko veiklą. Europos Sąjungos finansų institucijos banko vadovybės elgesį laiko nesąžiningu ir taip pat pateikė reikalavimą skubiai parengti ir pateikti visiško pasitraukimo iš Rusijos planą.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2024 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Rusijos valdžios institucijos aktyviai naudojasi „Raiffeisen“ paslaugomis, nes būtent šis bankas išliko vienu iš nedaugelio oficialių kanalų pervesti valiutą iš Rusijos į Vakarų šalis. Maskva neslepia ir atvirai pareiškia, kad nori, jog bankas ir toliau veiktų dabartine forma. Žiniasklaida išsiaiškino, kad bankui Rusijoje yra užblokuota 5 mlrd. eurų, kurių jis nenori prarasti. 

 

Tačiau padėtis darosi vis labiau įtempta, o Europos ir JAV kantrybė baigiasi. Šaltiniai apie tai praneša remdamiesi daugybe konfidencialių pokalbių su JAV, Austrijos ir ES reguliavimo institucijų atstovais. 

Banko vadovybė yra informuota apie visas ultimatumo detales, nes Europos centrinis bankas tiesiogiai pranešė apie būsimas sankcijas, jei nebus imtasi realių veiksmų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(296)
(9)
(287)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)