Atsėlina didžiulės problemos. „Tylioji krizė“ jau pakeliui  ()

Pastebimai išaugo infliacija.


Rusija
Rusija
© Maximaximax assumed (based on copyright claims)., CC BY-SA 3.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Panel_Khrushchev_house_in_Tomsk.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pateikta labai nuvilianti šalies agresorės finansų sistemos prognozė. Rusijos ekonomikai prognozuojama „tylioji krizė“, ir gana greitai, šių metų II pusmetyje, rašo „The Moscow Times“ „Telegram“ kanalas, remdamasis Rusijos valdžiai artimo Makroekonominės analizės ir trumpalaikių prognozių centro duomenimis.

Analitikai tokią neigiamą prognozę aiškina tuo, kad Rusijos ekonominio augimo varomosios jėgos (piliečių vartojimas, taip pat kapitalo investicijos) bus pakirstos dėl galimo Rusijos Federacijos centrinio banko bazinės palūkanų normos padidinimo.  

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Delniniai mikroskopai, TWS ausinės sportuojantiems, SSD diskai, grindis plaunantis belaidis siurblys ir kt.
2301 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-07-31/2024-08-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Proscenic P11“ - belaidis dulkių siurblys su plovimo galimybe

2) „Lenovo XT80“ - TWS ausinės sportuojantiems

3) Delninis mikroskopas - 2MP, 500X priartinimas

4) „PUSKILL“ - 2.5 colių SATA3 SSD diskas (128-512GB)

5) „Ninkear N14“ - nešiojamas PC, globali versija

6) „SkyEcho FreeONE“ - portabilus Android projektorius

Išsamiau

Taip pat pabrėžiama, kad nepaisant nominalaus Rusijos bankų paskolų portfelio augimo pagreitėjimo, reali jo dinamika lėtėja dėl gana pastebimai išaugusios infliacijos. „Tai būsimo atšalimo ženklas“, – sako Makroekonominės analizės ir trumpalaikių prognozių centro specialistai.

 

Jų nuomone, po infliacijos padidėjimo hipotetiškai išaugus palūkanų normoms, didelę skolų naštą turintys skolininkai gali susidurti su problema, kad imdami naujas paskolas negalės padengti įmokų už anksčiau susidariusią skolą.

Beje, minėtos problemos Rusijos ekonomikoje iškyla daugiausia dėl to, kad Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas nusprendė pradėti plataus masto karą Ukrainoje, už kurį sulaukė daugybės ekonominių sankcijų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(43)
(2)
(41)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()