„Tai ne visi supranta.“ Rimtas smūgis Europai. Generolas perspėja, ką slapta daro Kinija  (17)

Padeda ne šiaip sau.


Tomašas Piotrovskis
Tomašas Piotrovskis
© Stop kadras|https://www.youtube.com/watch?v=o-yCSpfWxB8

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Besitęsiantis karas prieš Ukrainą stiprina Rusiją. Tokią nuomonę interviu „Radio Svoboda“ išsakė buvęs Lenkijos ginkluotųjų pajėgų operatyvinės vadovybės vadas generolas Tomašas Piotrovskis.

Pasak jo, Rusija dabar turi iniciatyvą – ji sprendžia, „kur dislokuoti pajėgas, kur smogti“. Tuo tarpu Ukrainoje po praėjusių metų vasaros puolimo vyksta intensyvi gynyba.

„Taigi kiekviena tokia situacija, kai puolančioji pusė turi iniciatyvą, diktuoja tempą, ją stiprina. Būtent Rusija sprendžia, kiek karių siųsti, į kurią pusę, kiek amunicijos, su kuo kalbėtis, su kuo sėsti prie stalo, o su kuo ne. Taigi, kiekviena diena tokioje situacijoje stiprina Rusiją ir silpnina Ukrainą. O blogiausia, ką ne visi supranta, kad tai neigiamai veikia ir kitų Europos šalių, ir ne tik Europos, saugumą“, – teigė kariškis.

[EU+Kuponai] „Outdoor Oasis Sale“! Monstriniai 55km/h el. paspirtukai, el. dviračiai, energijos stotelės, SUP irklentės ir kt.
2373 3

„Outdoor Oasis Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „SolarPlay Q2501“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2160Wh, LiFePO4

2) „KUGOO G2 MAX“ - 1500W, 55km/h sulankstomas el. paspirtukas

3) „ONESPORT OT16-2“ - 250W, 48V 17Ah, 20 colių ratų sulansktomas el. dviratis

4) „FunWater SUPFR02D“ - 335 x 83 x 15 cm SUP irklentė

Išsamiau

Jis pabrėžė, kad Kinija ne šiaip sau padeda Rusijai, „nes tiesiog reikia padėti savo kolegoms“.

Kinija taip pat tai daro turėdama tam tikrą tikslą, ir šis tikslas nėra ekonominis. Būtent kiekviena tokio konflikto, kokį turime dabar, diena stiprina Rusiją ir mažina mūsų – NATO rytinio flango šalių ir Europoje esančių šalių – saugumą“, – sakė Piotrovskis.

 

Kartu jis negalėjo vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kas galėtų padėti Ukrainai laimėti karą ir ką pergalė reikštų Ukrainai.

„Karo praktika rodo, kad tai būtų naujų, rimtų jėgų pritraukimas. Sakau tai su pagarba Ukrainos ryžtui, deja, Ukraina nepajėgi mobilizuoti naujų, rimtų pajėgų, t. y. kariuomenės, oro ir jūrų pajėgų, kurios galėtų nugalėti Rusiją. Kaip kariškis sakau, kad be rimto užsienio komponento, kuris būtų įtrauktas į veiksmus, skirtus padėti Ukrainai, artimiausiu metu dalykai apčiuopiamai nepasikeis“, – apibendrino lenkų generolas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(76)
(15)
(61)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (17)