Rusija uždirba milžiniškus pinigus ir Vakarai jai padeda. „Mums to gyvybiškai reikia“  ()

Rusija rado finansinį apėjimą.


Milijonai eurų
Milijonai eurų
© Stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=UVHq4ExeX3k&t=27s

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos valstybinė branduolinės energetikos korporacija „Rosatom“ naudoja Nyderlandų dukterinę įmonę pervesti šimtams milijonų eurų. Taigi, Rusija turi naudos iš Europos priklausomybės nuo rusiško urano karo su Ukraina metu, pranešė Nyderlandų visuomeninis transliuotojas NOS.

Kai kurios Europos šalys tebėra priklausomos nuo rusiško urano ir dar neišdrįso įvesti sankcijų „Rosatom“. Bendrovė yra pagrindinė sodrinto urano gamintoja, turinti 35 procentus pasaulinės rinkos. Remiantis metine ataskaita, „Rosatom“ 2022 metais sumokėjo per 3,1 mlrd. eurų mokesčių.

[Vokietija!] Portabilus automobilio įlenkimų šalinimo įrenginys kiekvienam! Nustebsite pamatę, ką jis išdarinėja (Video)
8287 10

Labai gera kaina!

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Išsamiau

Kaip pranešė NOS, „Rosatom“ per savo dukterinę įmonę Nyderlanduose kasa uraną Kazachstane ir Tanzanijoje. Pajamos iš šių šalių patenka į Nyderlandus, o vėliau perkeliamos į Rusiją. 2022 metais Nyderlandų bendrovė gavo 222 mln. eurų pelno. Dešimtys milijonų iš šios sumos buvo pervesti Rusijos patronuojančiai bendrovei.

Transliuotojas informavo, kad visiškai pakeisti Rusijos branduolinės energetikos sektoriaus kol kas neįmanoma. „Pavyzdžiui, RF šiuo metu yra vienintelė galimybė perdirbti panaudotą uraną. Buvusios sovietinės elektrinės Čekijoje, Slovakijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje ir Suomijoje taip pat priklauso nuo rusiškų kuro strypų“, – aiškinama pranešime.

 

Norvegijos aplinkos apsaugos organizacijos „Bellona“ tyrimų duomenimis, 2023 metais Europos branduolinio kuro importo iš Rusijos apimtys padvigubėjo.

Rusijos uranas taip pat toliau keliauja į Nyderlandus. Šių metų vasario mėn. Nyderlandų Branduolinės saugos ir radiacinės saugos tarnyba (ANVS) išdavė kelis leidimus importuoti rusišką branduolinį kurą, skirtą „Urenco“ įmonei Almelo mieste.

Amerikiečiai įvedė sankcijas neprisodrinto ir mažai prisodrinto urano importui iš Rusijos. Jos galioja nuo rugpjūčio 12 d., nors nuostatai palieka vietos išimtims. Rusija iki šiol tenkino 1/3 JAV urano poreikio.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(9)
(-7)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()