„Migrantai užkniso. Atgal į Afriką!“ Vokietija pradeda planą  (3)

Dabar galima bandyti „pasinaudoti ten esančiomis galimybėmis, kurios iš pradžių buvo ruošiamos sandoriui su britais“.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-09-08 „Migrantai užkniso. Atgal į Afriką!“ Vokietija pradeda planą  (3)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Specialusis Vokietijos vyriausybės atstovas migracijos susitarimams Joachimas Stampas pasiūlė deportuoti į Ruandą migrantus, nelegaliai atvykusius į Europos Sąjungą per jos sieną su Baltarusija. Berlynas ieško priemonių, kaip sumažinti migracijos taisykles pažeidžiančių užsieniečių skaičių, rašo DW.

J. Stampas pabrėžė, kad šią idėją pristato kaip FDP politikas, o ne dėl jo vaidmens vyriausybėje.

Komisijos narys sakė, kad ES galėtų panaudoti esamus prieglobsčio Ruandoje pajėgumus, kurie iš pradžių buvo numatyti JK 2022 m. plane, kad išsiųstų nelegalius migrantus į šią Rytų Afrikos šalį. JK planą liepos mėnesį atmetė naujoji Keiro Starmerio vyriausybė.

Geekmaxi 7-ojo gimtadienio išpardavimas! El. dviračiai, el. paspirtukai, energijos stotelės, žaidimų monitoriai ir kt. + įspūdingi prizai
6693 6

„7th Anniversary Sale“

„Lucky Draw“ žaidimas

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „TITAN ARMY P27GR“ - 27 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

2) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

3) „Eleglide M2 (27.5")“ el. dviratis - technologijos.lt komandos išbandytas ir rekomenduojamas

4) „KuKirin G2 Pro“ el. paspirtukas - 2024 metų modelis, 600W, off-road tipo, 58 km, 45 km/h

Išsamiau

J. Stampas, „Table.Briefings“ tinklalaidėje sakė, kad dabar galima bandyti „pasinaudoti ten esančiomis galimybėmis, kurios iš pradžių buvo ruošiamos šiam sandoriui su britais“. Tačiau po JT pabėgėlių agentūros (UNHCR) skėčiu, „kuri tada atliktų procedūras“ – tai yra esminis skirtumas nuo JK, siekusios susitarimo su Ruanda.

Komisaras savo modelį įvardina kaip būdą atremti Rusijos ir Baltarusijos diktatorių Vladimiro Putino ir Aleksandro Lukašenkos hibridinį karą, nes jie sąmoningai siunčia migrantus per rytinę Europos Sąjungos sieną.

 

„Aš siūlau sutelkti dėmesį į šią grupę. Tai yra apie 10 000 žmonių per metus. Ir jei rastume trečiąją šalį, būtų puiku. Šiuo metu neturime nė vienos, išskyrus Ruandą“, – sakė J. Stampas.

Politikas pabrėžė, kad tam reikės teisinių pakeitimų. Šiuo metu bėda ta, kad tik žmonės, turintys vadinamąjį jungiamąjį elementą, pvz. giminaičius, gali išvykti į trečiąją šalį. J. Stampo nuomone, tai turėtų būti atšaukta.

Birželį Vokietijos kancleris Olafas Scholzas pažadėjo federacinėms žemėms toliau nagrinėti galimus prieglobsčio procedūrų modelius ES nepriklausančiose šalyse ir iki gruodžio pateikti konkrečius rezultatus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(78)
(1)
(77)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (3)