[ŽT] Skabejeva: „Pavogė mūsų korėjiečius“  ()

Ji apkaltino Ukrainą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos TOP propagandistė Olga Skabejeva pakomentavo žinią, kad Rusijos Federacijos Kursko srityje Ukrainos kariuomenė paėmė į nelaisvę du KLDR karius, kurie kovojo rusų pusėje. Dėl tam tikrų priežasčių ji šią kovose paplitusią praktiką pavadino „pagrobimu“.

Atitinkamą pareiškimą Skabejeva padarė savo „Telegram“ kanale. Ji apkaltino Ukrainą „įsiveržus į Rusijos teritoriją“, visiškai ignoruodama faktą, kad būtent rusai pirmą kartą įsiveržė į Ukrainos teritoriją dar 2014 m.

[EU+Kuponas] Aukščiausios klasės plovimo įrenginys - piguva neprilygsta nė iš tolo. Paskutiniai vienetai („VEVOR XS-00B“)
9271 2

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

„Apskritai, žinoma, geležinė logika. Ukrainos ginkluotosios pajėgos įsiveržė į Rusijos teritoriją, kariauja Kursko srityje – ten rado (jei tiesa) ir pavogė korėjiečius, o dabar šaukia: „KLDR kariauja su Ukraina“. Kvailiai. O ką daro Ukraina Kursko srityje?“ – rašė Kremliaus ruporė.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(26)
(34)
(-8)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: