„Iki Baltijos. 100 000.“ Vienas žingsnis atskleidžia visus Putino planus  ()

Rusijos ginkluotųjų pajėgų skaičius Leningrado karinėje apygardoje gali padvigubėti.


V. Putinas
V. Putinas
© Stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=thIXMj3Ff1s&t=34441s

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Suomijos nacionalinios gynybos universiteto (MPKK) tyrimo ataskaita pateikia nerimą keliančias išvadas. Jos autoriai nurodo, kad Leningrado karinės apygardos atkūrimas kaip atsakas į Suomijos ir Švedijos įstojimą į NATO rodo, kad Rusija svarsto galimybę kilti karui šiaurinėje Europos dalyje ir Baltijos jūros regione ateinančio dešimtmečio pradžioje. Šis vienas iš pažiūros nekaltas žingsnis atskleidžia Vladimiro Putino planus.

Rusijos pajėgos gali bandyti surengti „riboto masto netikėtas atakas“ prieš mažesnes NATO šalis juostoje nuo Šiaurės Norvegijos, per Suomiją iki Baltijos šalių, siekdamos „paralyžiuoti NATO sprendimų priėmimo procesą“, teigia Karo meno departamentas. MPKK apie tai perspėjo RMF24 cituojamoje publikacijoje.

[Kuponai] 2 kartus pigiau nei Lietuvoje ką tik pristatyti „Realme Watch S2“ išmanieji laikrodžiai, „OnePlus“ flagmanai telefonai ir „Oneplus Buds Ace 2“ ausinės (Video)
4700 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Greitas ir saugus pristatymas

1) „Realme Watch S2“ - išmanusis laikrodis, globali versija

2) „OnePlus 13“ - naujausi išmanieji telefonai, 12+256GB, globalus ROM

3) „Oneplus Buds Ace 2“ - belaidės ausinės

Išsamiau

Tarnyba praneša, kad Rusija šioms operacijoms gali panaudoti kelių divizijų pajėgas, karinį jūrų laivyną, pėstininkus ir desantinius dalinius. Vienas iš scenarijų taip pat galėtų būti bandymas užgrobti Suomijos, Estijos, Latvijos ir Švedijos dalis, siekiant apsaugoti Rusijai strategiškai svarbų Murmansko regioną Arktyje.

 

Pranešime pabrėžta, kad nuo Šaltojo karo laikų Rusija laikėsi Suomijos pasienyje gynybinės nuostatos. Didžiausios pajėgos buvo sutelktos kitose šalies dalyse nei Leningrado karinėje apygardoje. Dėl reformos 2024 m. pradžioje Leningrado sritis vėl buvo atskirta nuo Vakarų karinės apygardos, į savo struktūrą įtraukiant ir Šiaurės laivyną. Ten taip pat buvo atkurtos kai kurios karinės veiklos formos.

Suomijos ataskaitos autorius atkreipia dėmesį, kad šiame rajone naujiems daliniams sukurti reikiamą infrastruktūrą (t. y. pastatyti kareivines, mokymo ir priežiūros patalpas bei socialines patalpas) prireiks kelerių metų, tačiau tol, kol Ukrainos fronte vyks kovos, šie pokyčiai bus lėti. Prof. karo majoras Juha Kukkola, cituojamas dienraštyje „Ilta-Sanomat“, nurodė, kad kito dešimtmečio pradžioje Rusijos ginkluotųjų pajėgų skaičius Leningrado karinėje apygardoje gali padvigubėti – nuo ​​dabartinių 40 tūkst. iki 100 tūkst. Tačiau, kaip pabrėžė jis, vien šio rajono potencialo, be papildomos paramos, neužteks užkariauti jokiai trečiajai šaliai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(4)
(-2)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()