„Apie tai nekalbama. 40, 50, 60. Tai bus Nr.1“ (Video)  ()

Jis paskelbs visuotinę mobilizaciją.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žmogaus teisių aktyvistas Vladimiras Osečkinas paaiškino, ką Ukrainos „nelaimėjimas“ kare gali reikšti Vakarams.

„Tai nediskutuotina“, – jis išsakė savo viziją apie tai, kas vyksta, ir išdėstė perspektyvas.

„Šiandien labai svarbu suprasti, kad Ukrainos pergalė (nepriklausomybės išsaugojimo prasme) mums visiems reikš Rusijos pergalę ateityje, Rusijos demokratijos pergalę ir atvirkščiai. Jei diktatorius ir jo armija sugebės palaužti Ukrainą, pavyks korumpuoti Vakarus ir dėl to jis pasieks karinę pergalę, o būtent tokia šiandien yra jo užduotis Nr.1, kurią išsikėlęs V. Putinas, tada tai reikš Vakarų „moralinį bankrotą“, o Rusija pagaliau eis Sovietų Sąjungos keliu. Tada ateinančius 40, 50, 60 metų matysime tęsinį to, ką jie daro dabar.“

[EU+Kuponai] „2025 New Year“ išpardavimas! Kainos tokios, kad išsižiotų net Kalėdų Senelis. Energijos stotelės, PC monitoriai, vaizdo projektoriai ir kt. Ribotas kiekis
7098

„2025 New Year“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-01-13

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

2) „KTC Q24T09“ - 24 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

3) „ETOE Starfish“ - 300 ANSI, 720P, Android TV, LCD vaizdo projektorius

Išsamiau

Vladimiro Osečkino interviu kanalui „I Gryanul Grem“ galima pažiūrėti „YouTube“. Jis atsakė į klausimą apie antrosios mobilizacijos bangos paskelbimo tikimybę Rusijoje:

„Karas jau vyksta pilna galia, ir jei V. Putinas nepasieks tų tikslų, kuriuos sau užsibrėžė, ir negaus to, ko tikisi po D. Trumpo inauguracijos, tada, taip, žinoma, jis paskelbs visuotinę mobilizaciją ir didės karinis spaudimas Ukrainai“.

 

„V. Putino tikslai ir uždaviniai aiškūs. Tai kiek įmanoma atkurti Sovietų Sąjungą 2:0 variantu. Akivaizdu, kad Lietuva, Latvija ir Estija nediskutuotina.

Ukraina ir kitos šalys bus Europos Sąjungoje ir NATO, bet RF stengsis kontroliuoti tas šalis, kurias sugebės pajungti“, – perspėjo Vladimiras Osečkinas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(4)
(-3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: