„Vos per 4 mėnesius. Vienas po kito.“ Košmaras Rusijoje  ()

Galiausiai atsisuko prieš jį patį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FSB) generolas visiškai perėmė didelės Rusijos bendrovės „Blago“ kontrolę po kelių paslaptingų jos vadovų mirčių.

Paslaptinga istorija nutiko Rusijos bendrovei „Blago“, kuri yra viena didžiausių saulėgrąžų aliejaus gamintojų Rusijos Federacijoje. Trys jos vadovai paslaptingai mirė, po to verslo kontrolę perėmė aukšto rango čekistas.

Apie incidentą pranešė įtakingas Rusijos „Telegram“ kanalas VČK-OGPU, kuris, kaip manoma, yra susijęs su Rusijos saugumo tarnybomis.

Trys „Blago“ vadovai atsisveikino su savo gyvenimu vos per keturis mėnesius. Pirmasis 2024 m. spalį mirė pagrindinis bendrovės savininkas Arkadijus Fosmanas. Žinoma, kad pastaruoju metu jis gyveno Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir baiminosi dėl savo gyvybės, nes konfliktavo su buvusiu FSB „K“ valdybos vadovu Viktoru Voroninu.

[EU+Kuponai] „Winter Sale 2025“! Kainos nutirpo 60 %. Energijos stotelės, dulkių siurbliai, vaizdo projektoriai ir kt. Ribotas kiekis (Video)
9934

„Winter Sale 2025“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-01-28

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „FOSSiBOT F1200“ - mobili energijos stotelė, 1200W, 1024Wh, LiFePO4, tarnaus 10+ metų

2) „JIGOO C500“ - rekordinės kainos 500W belaidis dulkių siurblys

3) „Wanbo T2 Ultra“ - 1080P, Android TV 11, Netflix ir kt. už fantastišką kainą

Išsamiau

FSB „K“ valdyba yra atsakinga už saugumą informacinių technologijų, ryšių ir ekonominio saugumo srityse. Iš tikrųjų ji veikia kaip stambiojo verslo „stogas“.

Fosmano ir Voronino konflikto esmė nežinoma. Verslininkas labai bijojo dėl savo gyvybės ir turėjo labai rimtą apsaugą, tačiau tai jam nepadėjo. Praėjusį rudenį jis mirė Vokietijos ligoninėje nuo smegenų ir plaučių uždegimo. Praėjus porai dienų po verslininko mirties mirė ir jo tėvas. Yra priežasčių manyti, kad jie galėjo tapti apsinuodijimo aukomis.

 

„Arkadijus nesirodė Rusijoje, gyveno su griežta apsauga JAE ir laikėsi sustiprintų saugumo priemonių... Jis nepasitikėjo telefonais, pasiuntiniais ir net elektroniniu paštu. Todėl patikimi žmonės iš bendrovės rašė jam laiškus, kuriuos į JAE nuveždavo jo tėvas Valerijus. Šaltinio teigimu, maždaug prieš 6 mėnesius po to, kai Valerijus reguliariai perduodavo Arkadijui žinutes, tėvui ir sūnui pradėjo smarkiai blogėti sveikata“, – pranešė Rusijos šaltinis.

Šią savaitę mirtis „Blago“ bendrovėje įvyko trečioji mirtis. Bendrovės komercijos direktorius Aleksandras Haidinas sausio 15 d. turėjo nuvežti žmoną į vasarnamį, tačiau dingo. Netrukus komercijos direktorius buvo rastas nušautas. Šalia gulėjo atsisveikinimo raštelis šeimai ir ginklas.

 

Pasak kanalo, „Blago“ aukščiausiems vadovams buvo oficialiai paskelbta, kad nuo šiol jie pavaldūs FSB generolo Voronino vadovybei. Čekistas pradėjo visiškai kontroliuoti  daugiamilijoninį verslą.

„VČK-OGPU“ duomenimis, velionis Fosmanas buvo vadinamasis Voronino „sprendėjas“. Per jį kiti verslininkai spręsdavo savo problemas su FSB. Šis bendradarbiavimas galiausiai atsisuko prieš jį patį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(9)
(2)
(7)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: