„Jis greitai mirs, tai faktas, ir viskas bus baigta“ (Video)  ()

„Gali pademonstruoti savo tikrąją jėgą.“


V. Zelenskis
V. Zelenskis
© Stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=4gXiC1XN8YY

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Volodymyras Zelenskis išvardijo keletą dalykų, kurių Vladimiras Putinas turėtų bijoti. „Jis greitai mirs, tai faktas, ir viskas bus baigta“, – interviu kelioms Europos žiniasklaidos priemonėms sakė Ukrainos prezidentas.

V.  Putinas baiminasi savo visuomenės destabilizacijos, mano V. Zelenskis. Jo nuomone, daug kas priklauso nuo Vakarų šalių, kurios „gali pademonstruoti savo tikrąją jėgą“, pavyzdžiui, sankcijų srityje. „Jei jos darys spaudimą, V. Putinas turės destabilizuotą visuomenę, jis to bijo“, – aiškino jis.

Teigiama, kad Rusijos prezidentas taip pat bijo prarasti valdžią.

[Mega pasiūlymas+Vokietija] Tik 35,99€ už 21V 2in1 suktuką ir grąžtą su 2 baterijomis, greičių pasirinkimu, LED šviesomis ir t. t.
3063 2

Fantastiškai gera kaina

Iš Vokietijos, retas atvejis

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Aukščiausia kokybė ir panaudojimo galimybės

Išsamiau

„Tai priklauso nuo visuomenės stabilumo, taip pat ir nuo jo amžiaus. Jis greitai mirs, tai faktas, ir viskas bus baigta. Tai yra, jo valdžia gali baigtis anksčiau nei jis užbaigs visiškai saugų ir nesėkmingą istorinį gyvenimą. To jis ir bijo. Ir kad jis liks vienas“, – pridūrė V. Zelenskis.

Tada jis juokaudamas pažymėjo, kad yra jaunesnis už V. Putiną, todėl europiečiams turėtų būti „pelningiau“ palaikyti jį.

Prieš „norinčiųjų koalicijos“ viršūnių susitikimą Volodymas Zelenskis trečiadienį susitiko su Emmanueliu Macronu. Ukrainos ir Prancūzijos prezidentai Paryžiuje surengė derybas prieš šalių, kurios suinteresuotos suteikti saugumo garantijas Kyjivui sudarius taikos sutartį su Maskva, viršūnių susitikimą.

 

E. Macronas pareiškė, kad Rusija demonstruoja „savo karo troškimą“ ir, jo nuomone, privalo priimti 30 dienų paliaubas „be išankstinių sąlygų“. V. Zelenskis taikos palaikymo kontingentą pavadino „būtinu“, kad V. Putinas neatnaujintų agresijos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(24)
(3)
(21)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()