Nepaisant sankcijų. Pasirodė naujausi Su-35S  ()

Rusijos aviacijos pramonė ir toliau sistemingai tiekia kariuomenei karinę įrangą.


Su-35S
Su-35S
© Mil.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:FighterAircraftExercise2020-01.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„United Aircraft Corporation“ šiemet Rusijos oro pajėgoms pristatė pirmąją partiją naikintuvų Su-35S, kurie priklauso 4++ kartai ir laikomi vienais moderniausių Rusijos kovinėje aviacijoje.

Įmonės atstovas Vladimiras Artjakovas teigė, kad šiuo metu gaminamos kelios Su-35S partijos, o jų perdavimas kariams bus tęsiamas visus metus.

Su-35S sukurtas kaip daugiafunkcis naikintuvas, galintis pasiekti pranašumą ore, taip pat nugalėti sausumos ir jūrų taikinius. Modernizuota orlaivio versija aprūpinta galingu H035 „Irbis“ radaru, galinčiu aptikti oro taikinius iki 400 km atstumu.

[EU+Rekordinės kainos] Įspūdingi projektorių ekranai. Milžiniški, su trikojais, pripučiami, portabilūs. Idealūs ir lauko sąlygomis. Paskutiniai vienetai
2

Labai gera kaina

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Be to, įdiegta informacinė ir valdymo sistema IUS-35, kuri supaprastina piloto darbą, padidina situacijos suvokimą sudėtingoje kovinėje aplinkoje. Varikliai su valdomu traukos vektoriumi suteikia Su-35S didelį manevringumą, leidžiantį vykdyti oro kovą itin mažais atstumais.

Rusijos karo pramonė ir toliau veikia spaudžiama sankcijų, pertvarkoma logistika ir lokalizuojama pagrindinių komponentų gamyba. Nepaisant išorinių apribojimų, UAC vis dar sugeba išlaikyti kovinių orlaivių gamybos tempą.

 

Korporacijos vadovas Vadimas Badecha pabrėžė, kad 2025 metais bus padidinta karinių orlaivių, įskaitant Su-34, Su-35S ir 5 kartos naikintuvus Su-57, gamyba.

Pažymėtina, kad analitikai ne kartą kalbėjo apie problemas Rusijos Federacijoje su aukštųjų technologijų įranga. Tačiau praėjusių metų balandį ISW analitikai pranešė, kad Rusijos orlaivių gamintojai savo lėktuvams „Suchoj“ naudojo JAV ir Japonijoje pagamintas dalis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(11)
(-10)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()