[ŽT] Šaunuolis. Trumpas netyčia savo sąjungininkus nustūmė prie didžiausios priešės  ()

JAV draugės nori draugauti ir su JAV priešininkėmis.



© https://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=Category:Donald_Trump_in_March_2025&filefrom=The+White+House+-+54410656393.jpg#/media/File:The_White_House_-_54421119847.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Agresyvi JAV muitų politika neišvengiamai kuria naujas įtampas visame pasaulyje. JAV yra tokia ekonominė gigantė, kad atsilaikyti prieš jos spaudimą bet kam būtų labai sunku. Nebent turi draugų.

Kinija, Japonija ir Pietų Korėja pasiekė sutarimą bendrai reaguoti į JAV muitų politiką. Jei didžiulius naujus muitus laikysime ekonominio karo paskelbimu, Kinija dabar turi dvi geras sąjungininkes. Kovoje prieš JAV.

[EU+Rekordinės kainos] Įspūdingi projektorių ekranai. Milžiniški, su trikojais, pripučiami, portabilūs. Idealūs ir lauko sąlygomis. Paskutiniai vienetai
4462 1

Labai gera kaina

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Puikių galimybių rinkiniai

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Japonija ir Pietų Korėja siekia importuoti puslaidininkių žaliavas iš Kinijos, o Kinija domisi lustų importu iš Japonijos ir Pietų Korėjos. Tuo tarpu JAV nori tapti absoliučia puslaidininkių lydere pasaulyje. Be to, puslaidininkių pramonės stiprėjimas gali padėti auginti ir Dirbtinio Intelekto sektorių.

 

Čia reikia priminti, kad pagal naują JAV nacionalinio saugumo doktriną, Kinija yra vienintelė prioritetinė priešininkė.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(51)
(2)
(49)

Komentarai ()