„Jis nereikalaus.“ Rusijos sąjungininkei pasipylė pagyrimai  ()

Pažėrė komplimentų.


Maskvos Kremlius
Maskvos Kremlius
© joneybrain (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/moscow-kremlin-russia-architecture-2210329/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vašingtonas palaiko ryšį su Rusijos rėmėju Pchenjanu. JAV prezidentas Donaldas Trumpas dar kartą aiškiai pareiškė, kad neprieštarauja tiesioginių derybų su Šiaurės Korėjos diktatoriumi Kim Jong Unu atnaujinimui.

Donaldas Trumpas pareiškė, kad jo administracija ir Šiaurės Korėja palaiko ryšį ir pažėrė komplimentų jos atžvilgiu. KLDR jis pavadino „didžia branduoline valstybe“, o jos lyderį Kim Jong Uną – „protingu vyruku“.

Paklaustas, ar planuoja atnaujinti ryšius su Pchenjanu arba asmeniškai susisiekti su Kim Jong Unu, D. Trumpas atsakė, kad „kažkada kažką padarys“.

[EU+Kuponas] „Su juo dirbu daugiau nei 800 valandų ir WOW, koks puikus spausdintuvas. Esu sužavėtas šio produkto kokybe“ (Video, „FLSUN T1-U“ atsiliepimai)
2844 6

Puiki kaina

Specialus kuponas

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Ribotas kiekis

Pirkėjų pagyros

Išsamiau

„Mes palaikome puikius santykius. Jis protingas vaikinas“, – pareiškė Donaldas Trumpas, kalbėdamas apie Kim Jong Uną.

Jis taip pat pažymėjo, kad svarbu palaikyti ryšius su Kimu, tačiau nepatikslino, ką konkrečiai turi omenyje.

Verta paminėti, kad per savo pirmąją kadenciją 2018 m. D. Trumpas tapo pirmuoju JAV prezidentu, kuris Singapūre surengė tiesiogines derybas su Kimu.

Po to 2019 m. įvyko dar du susitikimai, tačiau jie nedavė konkrečių rezultatų – šalims nepavyko susitarti dėl KLDR branduolinio ginklo atsisakymo mainais į sankcijų sušvelninimą.

 

Situacija atsidūrė aklavietėje prasidėjus Rusijos plataus masto invazijai į Ukrainą, kai Šiaurės Korėja pradėjo aktyviai bendradarbiauti su Maskva karinėje srityje.

Pasak buvusių Bideno administracijos pareigūnų, apčiuopiamos pažangos pažabojant Šiaurės Korėjos raketines ir branduolines ambicijas nepasiekta, nors jie ragino šalis palaikyti dialogą be išankstinių sąlygų.

Spėjama, kad per antrąją prezidento kadenciją D. Trumpas gali bandyti atkurti dialogą su Kim Jong Unu, tačiau šį kartą nereikalaus visiškai demontuoti Šiaurės Korėjos branduolinio arsenalo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(0)
(4)
(-4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()