„Derybos užblokuotos“  ()

Laikosi nesutaikomos pozicijos.


Ukrainos vėliavos ir žemėjapio koliažas
Ukrainos vėliavos ir žemėjapio koliažas
© mdstyle (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/illustrations/ukraine-national-flag-borders-7040713/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Europos Sąjunga bando rasti būdų, kaip tęsti grupines derybas dėl Ukrainos stojimo į sąjungą pradžios. Planuose vis dar nurodoma, kad procesas turėtų prasidėti ne vėliau kaip 2025 m. pabaigoje. Deryboms kelią blokuoja Vengrijos pozicija. Derybos su Budapeštu tęsiamos, tačiau kol kas akivaizdžios pažangos nėra. Tai interviu agentūrai „Interfax-Ukraina“ sakė ES ambasadorė Ukrainoje Katarina Maternova.

Diplomatė pažymėjo, kad grupinių derybų dėl Ukrainos kelio į ES atblokavimas yra „vis dar mūsų planas“, tačiau jis „akivaizdžiai susidūrė su tam tikrais sunkumais“, turėdama omenyje Vengrijos pasipriešinimą.

[EU+Kuponas] Tobulas skonis kad ir kur būtumėte! Įspūdinga portabili picų orkaitė. Galima kepti mėsą, žuvį ir kt. Paskutiniai vienetai („VEVOR GB-PO12D“)
4164

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

„Ir vakarykščiame posėdyje apie tai daug diskutuota. Ir aš vis dar neprarandu optimizmo. Tikiu, kad ES galiausiai ras sprendimą. Taigi tikiuosi, kad galėsime tęsti integracijos kelią“, – sakė Katarina Maternova.

Ji patikino, kad ES ir toliau ieškos „būdų, kaip spręsti Vengrijos pusei rūpimus klausimus“.

 

Katarina Maternova pažymėjo, kad tai ne pirmas kartas, kai Ukraina susiduria su sunkumais dėl situacijos, kai viena iš šalių laikosi nesutaikomos pozicijos.

„Kaip žinote, esame su tuo susidūrę, pavyzdžiui, su Šiaurės Makedonija. Taigi turime ieškoti būdų, kaip tai įveikti. Ir aš tebesu įsitikinusi, kad tai įvyks šiais metais“, – sakė ES ambasadorė Ukrainoje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(0)
(2)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: