Kremlius kauks. Priėmė sprendimą. „Neribotai“  ()

Grėsmė saugumui. Šalis nusprendė.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Suomijos vyriausybė nusprendė, kad sprendimas uždaryti visą rytinę sieną galios neribotą laiką. Viena iš priežasčių – Rusijos „grasinimas instrumentiniu migrantų panaudojimu“.

Grįsdama savo sprendimą Suomijos vyriausybė pabrėžė, kad negali atidaryti rytinės šalies sienos, nes yra didelė tikimybė, kad Rusija ir toliau bandys ją panaudoti, kad „darytų spaudimą ir paveiktų Suomijos, taip pat Europos Sąjungos saugumą ir socialinį stabilumą“.

[Pasaulinė premjera] Ruošiamės sezonui! Aukščiausios klasės vejos robotas. Pažangiausi techniniai sprendimai, DI, iš Europos, 2 metų garantija ir fantastiška kaina
7298

Pasaulinės premjeros pasiūlymas

200€ nuolaida

Galioja iki 2025-05-02

Iš Europos sandėlio, greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

2 metų garantija

Pažangiausi techniniai sprendimai ir aukščiausia gaminio kokybė

Išsamiau

Visi Suomijos ir Rusijos sausumos sienos perėjimo punktai dėl grėsmių saugumui pirmą kartą buvo uždaryti 2023 metų gruodžio viduryje, kai tų metų rudenį prasidėjo masinis migrantų antplūdis.

Tuo metu per keliasdešimt savaičių, kai perėjimo punktai vis dar buvo atviri, iš viso į Suomiją be atitinkamų dokumentų atvyko per 1300 migrantų, daugiausia iš Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių.

Suomija bijo ekstremistų

Suomijos tarnybų vertinimu, tarp atvykėlių gali būti žmonių, keliančių grėsmę šalies saugumui, įskaitant asmenis, susijusius su ekstremistinėmis grupuotėmis, ginkluotomis grupuotėmis arba galinčius dalyvauti organizuotoje žmonių kontrabandoje.

 

Praėjusį pavasarį Suomija uždarė savo sienos su Rusija punktus Suomijos įlankoje, aptarnaujančius vandens eismą, taip pat iki kito pranešimo. 

Suomijos rytinė siena su Rusija yra 1 343,6 km ilgio, iš kurių sausumos siena yra 1 289,6 km, o Suomijos įlankos siena – 54 km.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(31)
(0)
(31)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()