50 šalių kovoja prieš Ukrainą. Šokiruojantis tyrimas (Video)  ()

Karui aktyviai verbuojami žmonės iš Artimųjų Rytų.


Rusijos kariai
Rusijos kariai
© Stop kadras | https://www.youtube.com/watch?v=rJRsiAc2alA&t=363s

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Svarbu, kad dešimtys ES piliečių kovoja Rusijos armijoje, o praėjusiais metais užverbuoti atvyko mažiausiai du amerikiečiai.

Rusijos pusėje kare prieš Ukrainą dalyvauja samdiniai iš mažiausiai 48 šalių.Važnije Istoriji“ identifikavo 1500 jų ir išsiaiškino, kaip Maskvoje vyksta užsieniečių verbavimas į Rusijos armijos gretas.

Jų duomenimis, vien nuo 2023 m. balandžio iki 2024 m. gegužės per Maskvos verbavimo punktą į armiją galėjo būti užverbuota daugiau nei pusantro tūkstančio užsieniečių.

Didžiausias samdinių skaičius į Rusiją atvyko iš Nepalo – sostinės verbavimo punkte apsilankė mažiausiai 603 žmonės. 2023 m. pabaigoje Nepalo valdžia paprašė Kremliaus neverbuoti savo piliečių į Rusijos armiją, tačiau verbavimas tęsėsi. Rusija neinformuoja nepaliečių artimųjų apie jų likimą, o 2025 m. kovo mėn. žuvusiųjų ir dingusių samdinių šeimos netgi atvyko į Maskvą reikalauti kompensacijų.

„Philips 27B1U5601H/00“ – dėmesio neprašantis įrankis su kamera, garsiakalbiais, USB stotele ir ryškiu IPS ekranu (Apžvalga)
3324

Koks yra geras įrankis? Gražus, traukiantis dėmesį ir vis apie save primenantis? Ne, geras įrankis yra nepastebimas ir leidžia susikoncentruoti į darbą. Jūsų namų biure tokiu įrankiu gali būti „Philips 27B1U5601H/00“ monitorius.

Išsamiau

Verbavimo punkte užsiregistravo Matthew Kyle Dubronas iš Nevados, JAV.

JK, Prancūzijos, Belgijos, Italijos ir Austrijos piliečiai kovoja už Rusiją. Taigi, 2024 m. vasarį į įdarbinimo punktą atvyko 21 metų prancūzas Jeanas Clementas. Jo motina, sociologė Hélène Clément-Pitio, reguliariai pasirodo RT propagandistų laidose ir kalbėjo konferencijoje su Aleksandru Duginu.

Karui aktyviai verbuojami žmonės iš Artimųjų Rytų (Egipto, Irano, Irako, Libijos, Sirijos, Turkijos, Alžyro ir kitų šalių).

 

Taigi, sutartį pasirašė 26 metų siras Omaranas Hadakas, kuris pabėgo į Rusiją, kad išvengtų tarnybos Basharo al-Assado armijoje. 24 metų Kamelis Letayefas save vadina „pirmuoju alžyriečiu RF istorijoje, įstojusiu į Rusijos armijos gretas“.

Kitas karių šaltinis yra neramios Afrikos šalys (Gana, Kamerūnas ir Senegalas). 25 metų Josephas Desairas Pokamas iš Kamerūno į Rusijos ir Afrikos viršūnių susitikimą atskrido su šūkiu „Už taiką, saugumą ir vystymąsi“, o vėliau nuvyko į karo su Ukraina verbavimo punktą.

 

49-osios atskirosios puolimo brigados „Karpatskaja Seč“ kariai netoli Torecko paėmė į nelaisvę Senegalo pilietį, kuris atvyko kovoti už Rusiją.

Kaip pats kalinys sakė, jis dvejus metus mokėsi Rusijoje ir norėjo vykti į Europą. Senegalietis norėjo emigruoti į Vokietiją, bet „jam buvo pasakyta eiti į fronto liniją, užsidirbti pinigų ir tada keliauti toliau“.

Neseniai Ukrainos ginkluotosios pajėgos sučiupo Kinijos piliečius. Vienas jų teigė, kad jį tiesiogiai Kinijoje užverbavo Rusijos atstovas, o į Maskvą jis atvyko 2025 m. vasarį.

Kitas teigė, kad į Rusiją atvyko 2024 m. gruodį, tariamai turizmo tikslais.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(3)
(7)
(-4)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()